inwestycje

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
inwestycje

Post autor: Danuta »

Jak uważacie czy inwestycja w kupno domu lub mieszkania to dobry pomysł na dzisiejsze trudne czasy? A może jakieś inne pomysły?

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: inwestycje

Post autor: zezowaty »

Inwestycja w własny dom czy mieszkanie to moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Może zainteresuje cię ta oferta tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro nieruchomości ma w swoich popozycjach mieszkania i domy na sprzedaż. Warto skorzystać z danych kontaktowych podanych na stronie. Masz możliwosć zadania pytań czy przedstawienia swoich oczekiwań.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: inwestycje

Post autor: treska »

Oczywiście, że to dobry pomysl i warto się nad tym zastanowić. Możesz sprawdzić sobie chociażby mieszkania inwestycyjne Kołobrzeg które cieszą się ogromną popularnością i uważam tez, że są w wyjątkowo dobrych cenach. Na pewno warto zainwestować teraz, bo później ceny pójdą w górę.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: inwestycje

Post autor: lewandowska »

My w tym roku zainwestowaliśmy w remont biura i wygląda to zupełnie inaczej. Zamontowała została nowa wentylacja, którą wykonała firma BH-Res. Ponadto zamontowane zostały płyty tłumiące - bh-res/pl/oferta/systemy-climaver/zastosowanie na powierzchni wszystkich pomieszczeń biurowych. W końcu nasze pomieszczenia wyglądają jak biuro z prawdziwego zdarzenia ;)

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: inwestycje

Post autor: bodo »

Warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Dzięki temu wybierzcie najlepsze rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb. Właśnie dlatego warto sobie zerknąć tutaj edoradca/pl/oferta/doradztwo-inwestycyjne-2/ . Jest tam bowiem namiar na specjalistów, którzy mogą pomóc wybrać najlepszą opcję. Zastanówcie się koniecznie nad taką propozycją.

franka
Posty: 23
Rejestracja: wt mar 03, 2020 9:02 am
Re: inwestycje

Post autor: franka »

Prowadząc małą firmę pod Bydgoszczą nie myślałam, że będę musiała szukać czegoś większego. Postanowiłam skorzystać z profesjonalnego doradztwa w tym kierunku. Z polecenia koleżanki postanowiłam skorzystać z artcentrum/com/pl . Mają bardzo profesjonalne podejście do klienta. Spełnili wszystkie prośby o które prosiłam.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: inwestycje

Post autor: lewandowska »

My z mężem chcemy zainwestować w jakąś nieruchomość na wynajem. Wiele ciekawych ofert widzieliśmy na: agnesinversiones/com/nieruchomosci-status/wynajem/ ;) Mamy zdolność kredytową, więc moglibyśmy dostać kredyt inwestycyjny na taki zakup, a później mieszkanie, czy apartament wynajmować turystom. To chyba obecnie najlepszy sposób na inwestycję ;)

Gierra167
Posty: 14
Rejestracja: wt lis 03, 2020 12:04 pm
Re: inwestycje

Post autor: Gierra167 »

Condo to pomocna i bardzo dobrze doradzający moje nowe mieszkanie które znalazłem dzięki nim będę miala zwrot inwestycji dodatkowe 8%. To profesjonalna firma która dba o każde potzreby Klientów, którym oferują condohotele . to eksperci nieruchomości który w branży budowlanej są od długich lat. Myśle że mieszkanie w takiej okolicy bedzie prestiżem.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: inwestycje

Post autor: Android »

Jeśli chcesz inwestować swoje pieniądze w nieruchomości w stolicy to odwiedź tego dewelopera slawbud/pl/ Ma ogromny wybór mieszkań i domów w atrakcyjnych lokalizacjach i dobrych pieniądzach. Myślę że tam znajdziesz to czego szukasz jeśli chodzi o nieruchomości.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: inwestycje

Post autor: violet »

My to w dom zamierzamy zainwestować i muszę się podpytać, jak sie za to zabrać? Jedno mamy z głowy, bo projekt wybraliśmy. Dokładnie ten mgprojekt/com/pl/ambitny . Ładny? Co wy na to? A ogólnie to bardzo chcemy poznać wasze opinie o budowie dziś. To jest do zrobienia?


ODPOWIEDZ