deweloper?

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: deweloper?

Post autor: sofia11 »

Ja uważam, ze budowa domu to bardzo dobra decyzja! Mi spodobał się ten projekt domu mgprojekt/com/pl/na-wspolnej i chyba się na niego z mężem zdecydujemy. Już od dłuższego czasu rozważamy budowę.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: deweloper?

Post autor: miksturka »

Budowa jakichkolwiek budynków bardzo często wiąże się z koniecznością użycia profesjonalnego sprzętu. Wiele firm budowlanych jednak nie posiada takich sprzętów na stanie, dlatego też warto korzystać z ofert takich firm jak ta tomczyk.waw/pl . Są zawsze na czas, terminowo i rzetelnie wywiązuja się ze wszystkich powierzonych im obowiązków.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: deweloper?

Post autor: Danuta »

Jeśli mowa o dewelperach to bardzo dobrą opinią się cieszy ten slawbud/pl/kontakt/ Popatrzcie w zakładki, ma bardzo ciekawe ofert mieszkań w Łomiankach w okolicy w Warszawy, do której jest łatwy dojazd. Co dla mnie ważne w Łomiankach jest dużo zieleni i atrakcyjnych miejsc na odpoczynek, czy wyjście z dzieckiem na spacer. Ja postanowiłam skorzystać z danych kontaktowych i poznać więcej szczegółów.

gosiek
Posty: 118
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: deweloper?

Post autor: gosiek »

Deweloper to powinien być pewny, najlepiej wcześniej sprawdzony. Z resztą to samo moim zdaniem tyczy się zarządcy nieruchomości jak już się mieszka, żeby nie było potem problemów. Na szczęście ja narzekać nie mogę bo per modum to firma jak dla mnie wzorowa jeśli chodzi o zarządzanie. Za to mam znajomych co już nie mają tyle szczęścia i co rusz narzekają na jakieś niedociągnięcia.

minella
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: deweloper?

Post autor: minella »

A nie wiem czy wiecie ale w Katowicach osiedle Francuska Park ma być rozbudowane, deweloper postanowił tam zadziałać bo było bardzo dużo chętnych na te mieszkania. To bardzo dobra lokalizacja

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: deweloper?

Post autor: chorobo »

Moim zdaniem, jeżeli zależy wam na szybkim znalezieniu mieszkania, to najlepiej będzie, jak zgłosicie się do sprawdzonego biura nieruchomości. Ja od siebie mogę polecić to miejsce cn-kaczmarek/pl/ , ponieważ sama korzystam z ich usług i byłam bardzo zadowolona. Zajrzyjcie sobie na ich stronę, a poznacie więcej szczegółów.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: deweloper?

Post autor: kasiunia »

Może warto samemu zająć się rynkiem nieruchomości .Mamy niekorzystne trendy na rynkach finansowych i inwestowanie w nieruchomości jest jedną z opcji pozwalającą na zysk. Zatem czy warto teraz kupić mieszkanie by na nim zarobić? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależy za ile się kupi nieruchomość, w jakim stanie technicznym i w jakim okresie będziemy chcieli go sprzedać.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: deweloper?

Post autor: gitarka »

Ja właśnie zastanawiam się nad zakupem mieszkania dla siebie. Uważam, że najlepiej kupować nieruchomości bez żadnych pośredników. Chciałabym, aby było to mieszkanie deweloperskie. Bardzo ciekawą propozycją jest mieszkanie lublin: galadom/pl/ . Co o tym sądzicie?

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: deweloper?

Post autor: zuzia852 »

My z mężem kupiliśmy niedawno mieszkanie od dewelopera, ale koszty oraz wysokość raty kredytu Nas przerosły i jesteśmy zmuszeni sprzedać mieszkanie. Czy możecie polecić jakąś firmę, która oferuje skup mieszkań Warszawa ? Będę wdzięczna za każde polecenia.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: deweloper?

Post autor: lunka »

Ja mam namiar na sprawdzonego dewelopera, a jest nim: https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe ... or-krakow/ Jego nowa inwestycja jest dopracowana w każdym szczególe. Myślę, że na takim osiedlu to każdemu będzie się bardzo dobrze żylo.


ODPOWIEDZ