deweloper?

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
deweloper?

Post autor: zezowaty »

Czy bezpiecznie kupuje sie mieszkanie z pośrednictwem deweloperem? U mnie znajomi mają podzielone zdania. A jak wy uważacie?

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: deweloper?

Post autor: Danuta »

Jak korzystać będziesz z dewelopera to przy odbiorze mieszkania miej przy boku znajomego budowlańca, a przy podpisywaniu umowy prawnika. Po doświadczeniach mojej siostry ja wolę skorzystać z doobrego i sprawdzonego biura nieruchomosci tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro z dużym doświadczeniem, i ofertą mieszkań na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju.

kleopatra
Posty: 55
Rejestracja: czw paź 01, 2020 7:23 am
Re: deweloper?

Post autor: kleopatra »

Czy bezpiecznie kupuje sie mieszkanie z pośrednictwem deweloperem? U mnie znajomi mają podzielone zdania. A jak wy uważacie?
To zależy od jakiego dewelopera chcesz kupić mieszkanie bo od Atala śmiało możesz kupować, to firma z doświadczeniem, dobrze zarządzana, z bardzo dobrą pozycją na rynku, wielokrotnie nagradzana za swoje osiągnięcia, ja od nich kupiłam mieszkanie.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: deweloper?

Post autor: Kswerk »

My się zdecydowaliśmy właśnie na zakup pięknego i przestronnego mieszkania w Szczecinie od modehpolmo/pl/ - mają bardzo fajne inwestycje tam. miejsce w 100% spełnia wszystkie nasze wymagania a cena bardzo w porządku

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: deweloper?

Post autor: violet »

Prawda jest taka, że te mieszkania od dewelopera to tak naprawdę są nie bardzo bezpieczne. No, może przesadzam, ale są nie tylko budowane często ze słabych materiałów i stąd potem te wszystkie zalania i inne takie, a też ściany są w takich budynkach papierowe. Stąd zastanawiam się, czy nie lepiej sprawdzić w biurze Portman portman/com/pl/ mieszkań z kamienic starego budownictwa. Co mówicie?

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: deweloper?

Post autor: chorobo »

Hej. Jeśli chodzi o mnie, to ja swoje mieszkanie zakupiłam z pomocą tego biura nieruchomości cn-kaczmarek/pl/ bez nich na pewno nie dałabym rady tak szybko znaleźć idealnego lokum dla siebie. Polecam wam się do nich zgłosić, a na pewno będą w stanie jakoś wam doradzić

gosiek
Posty: 118
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: deweloper?

Post autor: gosiek »

Tak jak ważny jest wybór dewelopera przy wyborze mieszkania, lokalizacji itp., to jak już się mieszka to ważne żeby trafić na solidnego i profesjonalnego zarządcę, który będzie o wszystko dbał należycie. Mój zarządca w Warszawie to Per modum. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Wiadomo, że to musi być ktoś odpowiedzialny, kto jest obeznany w temacie.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: deweloper?

Post autor: gitarka »

A co powiecie na nowe mieszkania puławy: zagieldom/pl/niwa ? Moim zdaniem to świetne lokalizacje. Sama szukam dla siebie obecnie mieszkania i poważnie biorę te opcje pod uwagę. Zależy mi na cichej i spokojnej okolicy, a jednak chciałabym mieć dobry dojazd do miasta.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: deweloper?

Post autor: Pigwa »

Opcja zakupu mieszkania od dewelopera jest bardzo dobra. Teraz mieszkania buduje się przemyślanie i wykorzystuje się do nich wysokiej jakości materiały, dzięki czemu ma się pewność przy zakupie, że mieszkanie jest zrobione naprawdę dobrze. Jeśli interesuje Cię mieszkanie w okolicy Poznania to zerknij na ofertę firmy Linea murowana/com/pl. Od nich możesz kupić nowoczesne mieszkanie z małym ogródkiem lub balkonem. Linea oferuje mieszkania pod klucz, więc nie trzeba już męczyć się z organizowaniem ekipy do wykończenia.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: deweloper?

Post autor: Kswerk »

Ja się mogę wypowiedzieć jesli chodzi o zachodnipomorskie. Bo w Szczecinie super opcje są teraz dostępne, od tego dewelopera - modehpolmo/pl/ Moim zdaniem to dobry wybór. Zwłaszcza że Szczecin to w ogole bardzo przyjemne miasto


ODPOWIEDZ