Dywan i czyszczenie

akacja56
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:53 pm
Dywan i czyszczenie

Post autor: akacja56 »

Jak czyścić dywan najlepiej i funkcjonalnie? Widziałam ciekawe propozycje w pralniach. Czy myślicie, że warto oddać taki dywan do czyszczenia w takie miejsca? Jak tak to, gdzie w Warszawie oddać?

kamilka45
Posty: 16
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:48 pm
Re: Dywan i czyszczenie

Post autor: kamilka45 »

Ja ostatnio też myślę o pralni, więc nie jesteś sama. Mam taki dywan typowo z futrem z niedźwiedzia i mi żal prać w domu. Widziałam ciekawą ofertę pralni w Warszawie pralnia-warszawianka/pl/ . Zajmują się różnymi typami prania i środkami chemicznymi dopasowanymi do potrzeb przedmiotu.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Dywan i czyszczenie

Post autor: karinaMa »

Jasna sprawa. Chodzi w końcu o to, byście zawsze stawiali na jak najlepsze propozycje w tym zakresie. Wiem, że wiele instytucji wykorzystuje takie propozycje jak chociażby coniveo/pl/dla-firm/dla-szkol-i-przedszkoli Moim zdaniem faktycznie w przypadku szkół mogłoby się to sprawdzić bardzo korzystnie, więc warto zainteresować się tym tematem.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Dywan i czyszczenie

Post autor: menni »

Nie jest łatwo czyścić dywan. Owszem, teraz dostępne są super odkurzacze ale nawet one nie poradzą sobie z plamami. Gdyby one się pojawiły to najlepiej zamówić profesjonalną usługę prania i z mojej strony polecam warszawa-pranie-dywanow/pl/bemowo/


ODPOWIEDZ