Kredyt we frankach

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Kredyt we frankach

Post autor: violet »

W sumie jestem zdania, że dziś już nikt się w coś takiego nie wpakuje, ale jeśli nadal ktoś ma problem ze spłatą, to może kancelaria finansowa Rzeszów pomoże. Nie jest to w sumie żaden prawnik, ale może pomogą otrzymać pożyczkę na resztę kredytu w złotówkach. I wtedy poradzicie sobie z tym problemem. Ogólnie to bardzo współczuję tym, którzy się na taki kredyt zdecydowali.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Kredyt we frankach

Post autor: zdrowaja »

Nadal mi się wydaje, że wiele osób nie rozumie, jaki to poważny problem i dlaczego pomoc frankowiczom Warszawa jest tak potrzebna. Mogłabym Was wyprowadzić z błędu, ale powiem tak - to trzeba poczuć na własnej skórze, żeby zrozumieć. Dlatego nie będę Was na siłę przekonywać. Po prostu to potrzebne i już.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Kredyt we frankach

Post autor: menni »

Wiadomo, że opcja pożyczania jest dla ludzi i wielu decyduje się np. na chwilówki. Ale rzecz w tym że spłata chwilówek Poznań to rzecz którą trzeba kiedyś będzie zrobić i jeśli pojawi się ewentualnie problem ze spłatą to warto poszukać pomocy dla służników

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Kredyt we frankach

Post autor: zuzia852 »

Kredyty we frankach były jakiś czas temu bardzo popularne i wiele osób spłaca je do tej pory. Mogę Wam polecić bardzo ciekawy artykuł na temat tego jak wstrzymać spłatę takiego kredytu wiesci.waw/pl/wstrzymac-splacanie-kredytu-frankowego/ . Bardzo interesujący i inspirujący artykuł.


ODPOWIEDZ