Kredyt we frankach

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Kredyt we frankach

Post autor: Iskra »

Cześć! Znacie może jakiegoś konkretnego adwokata, który pomaga prawnie w przypadku kredytu we frankach? Możecie polecić kogoś sprawdzonego? Dzisiaj poszperałem w internecie i trafiłem na ten link https://www.adwokat-laskowska.pl/kancel ... -frankowe/ . Może ktoś z was korzystał z tej pomocy?

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Kredyt we frankach

Post autor: menni »

dlatego mówię, że nie można brać kredytów w obcej walucie zwłaszcza na wiele lat bo potem dochodzi do takiej sytuacji. i też nie bez odpowiedniej konsultacji. ja jak brałam kredyt na dom to z doradcą boldinvest/pl/ najpierw analizowaliśmy wszystkie dostępne opcje kredytowe zanim się zdecydowałam na konkretną

Mirkowa
Posty: 35
Rejestracja: śr maja 13, 2020 5:32 pm
Re: Kredyt we frankach

Post autor: Mirkowa »

Mi w sprawach finansowych pomaga mecenas Filarowska z tej kancelarii filarowska/pl/. Polecam się skontaktować, ma szeroką wiedzę prawną więc na pewno pomoże w problemie. A co chcesz przewalutować kredyt? Czy jakaś inna kwestia?

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Kredyt we frankach

Post autor: Franczeska »

A czy ktoś z Was orientuje się może co dalej z kredytem frankowym? Ja słyszałam, że mają teraz zajść pewne zmiany, które mają znacząco poprawić sytuację frankowiczów. Słyszeliście o nich?

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Kredyt we frankach

Post autor: violet »

Mojej znajomej zostało z 20 tysięcy, ale nie chce ryzykować. Myślała o tym, żeby w tym biurze silesiafinanse/pl/ekspert-finansowy-jastrzebie-zdroj/ zapytać o alternatywną pożyczkę. Dzięki temu mogłaby na przykład sobie wszystko pięknie zamknąć w kilku sesjach. Dla mnie to jest też dobre wyjście. Sama nie chce się z bankami kłócić.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Kredyt we frankach

Post autor: bodo »

A tutaj kancelariafrankowicza/pl/kalkulator-frankowicza/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem ciekawe narzędzie, a mianowicie kalkulator frankowicza. Można tam w bardzo prosty sposób obliczyć ile będziecie płacić, jeśli umowa zostanie unieważniona. Co do samej procedury unieważnienia, to ta kancelaria oferuje kompleksowe usługi w tym zakresie.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Kredyt we frankach

Post autor: zdrowaja »

Kiedyś ogólnie się polecało takie kredyty, bo to miało mieć sens. Dziś jednak wiemy, że to nie do końca tak działa, a potem okazuje się, że niestety, ale mamy problem ze spłatą. Ogólnie tu clskredyt/pl/5-powodow-dla-ktorych-warto-brac-kredyt/ napisano, dlaczego ogólnie kredyty są okej, ale niekoniecznie frankowe. Mam nadzieję, że sobie jakoś poradzicie.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Kredyt we frankach

Post autor: chorobo »

A słyszeliście o nowości, jaką próbuje zaproponować bank Millenium dla frankowiczów? Jeżeli nie, to polecam wam zajrzeć na stronę zyciebezkredytu/pl a tam przeczytać jak wygląda u nich przewalutowanie kredytu we frankach. Śmiech na sali. Lepiej pozwać bank i wygrać sprawę.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Kredyt we frankach

Post autor: menni »

Nie mam we frankach na szczęście kredytu, ale nabrałam mnóstwo pożyczek pozabankowych i teraz mam ogromny problem ze ze spłatą bo straciłam pracę. Myślę, by wziąć kredyt oddłużeniowy , jak sądzicie czy to dobre rozwiązanie?

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Kredyt we frankach

Post autor: zezowaty »

Faktycznie obecnie największe problemy mają osoby które zaciągneły kredyt w frankach. Nie ma na co czekać , warto skorzystać z tych danych kontaktowych - zobaczcie tu kancelariarzucidlo/pl/kontakt/ Ta kancelaria specjalizuje się w uwalnianiu od kredytów „frankowych” i odnoszonych do innych walut obcych. Są ekspertami. Mają na koncie 100% wygranych spraw.


ODPOWIEDZ