Malowanie drewnianej elewacji

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Malowanie drewnianej elewacji

Post autor: Iskra »

Cześć, tak jak w temacie. Poszukuję sprawdzonej i profesjonalnej firmy, która zajmuje się malowaniem drewnianej elewacji. Polecicie kogoś konkretnego? Dzisiaj poszperałem trochę w internecie i trafiłem na ten link https://www.alpinisci.com.pl/uslugi/mal ... rewnianej/ . Słyszeliście o nich? Warto się na nich zdecydować?

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Malowanie drewnianej elewacji

Post autor: Franczeska »

A skoro już jesteśmy przy malowaniu, to czy ktoś z Was ostatnio malował ściany w swoim domu? A może dopiero planujecie taki remont? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę bbhomedecor/pl/sklep/akcesoria-malarskie/142-kij-teleskopowy-do-malowania-330-dolphinxtender-system-dx60.html. Znajdziecie tam specjalny kij teleskopowy do malowania. Według mnie może się Wam on bardzo przydać i znacznie ułatwić malowanie ;)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Malowanie drewnianej elewacji

Post autor: chorobo »

Wiesz co, jeżeli zastanawiasz się jaka farba tytanowa będzie najlepszym wyborem, to ostatnio bardzo ciekawe propozycje widziałam w ofercie tej firmy dulux/pl Moim zdaniem mają naprawdę spory wybór i atrakcyjne ceny , więc myślę że każdy bez problemu znajdzie tam coś dla siebie.


ODPOWIEDZ