Relokacja maszyn

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Relokacja maszyn

Post autor: Iskra »

Czy ktoś z was chciałby przenieść ciężkie maszyny w inne miejsce? Ze swojej strony mogę wam polecić tą firmę http://niskopodwoziowy.pl/transport-spe ... ny-wroclaw . Posiadają oni odpowiedni sprzęt oraz wiedzę na ten temat, dzięki czemu organizują bezpieczny oraz sprawny transport. Polecam gorąco!

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Relokacja maszyn

Post autor: malinka »

A co z takimi kwestami, jak naprawa jcb ? Czy wiecie do kogo w razie awarii maszyny przemysłowej się zwrócić? Nie wiem, ale ja słyszałam że niezawodna ma być firma MotorSerwsi. Także może warto byłoby na nich postawić? Co wy na to? Czy ktoś z was może ich kojarzy?

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Relokacja maszyn

Post autor: Android »

Jeśli chodzi o przewóz maszyn niezależnie czy to w kraju czy zagranicą to postaw na ofertę sprawdzonej spedycji która ma odpowiednie zaplecze oraz należytą wiedzę. Osobiście stawiam na symlog.eu/ bo jak nikt inny potrafią transportować rzeczy morzem, lądem lub powietrzem. Na pewno zrobią to w dobrej cenie i bardzo sprawnie.

Luna077
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:28 pm
Re: Relokacja maszyn

Post autor: Luna077 »

Transport dużych maszyn czy pojazdów niestety nie jest prosty i trzeba dysponować specjalistycznym sprzętem. Ostatnio szukając w necie pomocy trafiłam na firmę Tansport jachtów  Trans-Yacht - transport-jachtow/pl/, która zajmuje się transportem jachtów. Osoby z dużym doświadczeniem i umiejętnościami bez problemu przewożą jacht do dowolnego portu czy miejsca. Dzięki temu nie trzeba szukać samodzielnie samochodu, ani martwić się czy będziemy potrafili bezpiecznie dowieźć jacht na miejsce. Dodatkowo cały transport jest ubezpieczony, więc nie trzeba się również martwić o ewentualne uszkodzenia jachtu. Według mnie to bardzo wygodna opcja, która pozwala za zaplanowanie podróży dokładnie takiej, o jakiej nam się marzyło.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Relokacja maszyn

Post autor: patrycja7 »

Myślę, że warto w tym celu skontaktować się z profesjonalną firmą transportową. W moim przypadku była to firma transportowa gdańsk: pomocdrogowagdansk/pl/firma/ . Zachęcam do zapoznania się z ich ofertą. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z ich usług.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Relokacja maszyn

Post autor: gitarka »

W takich sprawach warto kontaktować się bezpośrednio z profesjonalnymi firmami. Myślę, że może Cię także zainteresować na przykład transport ponadgabarytowy: spt24.eu/oferta/ . Firma SPT oferuje taki transport także w opcji międzynarodowej.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Relokacja maszyn

Post autor: goskaa54 »

Jeżeli potrzebujesz przewieźć maszyny w inne miejsce to wykorzystaj ofertę tej spedycji translogis/pl/pl/kontakt Mają w ofercie każdy rodzaj transportu łącznie z kolejowym do Chin. Dzięki nim masz pewność że wszystko zostanie załatwione jak należy i dostarczone na miejsce przeznaczenia bez żadnych uszkodzeń.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Relokacja maszyn

Post autor: treska »

Jeśli dana maszyna wymaga serwisu, to nie ma na co czekać - im wcześniej, tym lepiej. W przypadku myjek wysokociśnieniowych FALCH, to zdecydowanie warto skorzystać z usług bthfast/pl/producent/falch Działają profesjonalne i rzetelnie, w wyznaczonych wcześniej terminach.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Relokacja maszyn

Post autor: chorobo »

Każdy warsztat potrzebuje porządnego sprzętu a jeśli chodzi o kompresory i sprężarki to najlepiej postawić na sprawdzone firmy. Każdy warsztat potrzebuje porządnego sprzętu, a jeśli chodzi o sprężarki to firma almig/pl/realizacje/ ma chyba najlepszą ofertę, związaną ze sprężarkami rotacyjnymi oraz śrubowymi.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Relokacja maszyn

Post autor: chorobo »

;) ;) ;)


ODPOWIEDZ