Roczek

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Roczek

Post autor: Franczeska »

Witajcie,
jeśli właśnie planujecie organizację pierwszych urodzin dla Waszego dziecka, na pewno przyda Wam się duży balon na roczek, taki w kształcie cyfry 1. Ja widziałam takie balony w sklepie internetowym happenings/pl/balony-na-urodziny, polecam więc się tam rozejrzeć ;)

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Roczek

Post autor: Kswerk »

Warto sobie dla dzieciaczków kupić jakieś fajne ubranka na valetta/pl/collections/dziecieca Ja uwielbiam od nich rajstopki i córce regularnie zamawiam

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Roczek

Post autor: chorobo »

Moja mój synek właśnie skończył roczek i ciągle zadaje sobie pytanie, kiedy ten czas tak szybko zleciał. Muszę wymienić mu część garderoby, ponieważ z większości rzeczy już wyrósł. Na szczęście, stronie tego sklepu mybasic/pl/czarny-zestaw-skarpetek-p-ch02417.html zawsze uda mi się znaleźć jakieś ciekawe propozycje w tym zakresie. Tym razem postawiłam na koszulki i zestaw skarpetek, ponieważ tych rzeczy zawsze u nas brakuje.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Roczek

Post autor: irenka »

Balony jak najbardziej się sprawdzą. Ale nie tylko one. Zadbaj też o inne akcesoria i dekoracje imprezowe. Bez problemu wszystko dostaniesz tutaj dekolo/pl/. Świeczki, czapeczki, nakrycia stołu, a także akcesoria jak np. toppery czy pudełka na ciasto. Bardzo duży wybór, różne wzory, modele, kolory. Zdecydowanie znajdziesz u nich coś dla siebie.

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Roczek

Post autor: gosiek »

Balony na roczek dziecka zamówisz na pewno na https://partytime.pl/pl/c/Balony/106 . Organizując taką imprezę nie może przecież zabraknąć takich dekoracji, dzieci kochają balony a na kolorowe i w różnych kształtach szczególnie będą zwracać uwagę. Na stronie można zamówić balony w kształcie zwierzątek, balony z kolorowym konfetti w środku, balony w kształcie cyfry 1 idealne na roczek.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Roczek

Post autor: violet »

Wpadłam na na pomysł, żeby chrześniakowi na roczek kupić żel do mycia dla niemowląt, w sensie taki zestaw. Ale tak myślę, że to chyba nie już taki dla niemowlaka, a może te marketowe z jakimiś postaciami z bajki. Co sądzicie? Nie mam dzieci, więc się nie znam. A jakościowo jak wyglądają? polecacie? Czy lepiej kupić takie jakie dotychczas używał?

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Roczek

Post autor: lewandowska »

Jak szukacie pomysłu na prezent na roczek, prezent, który jednocześnie będzie główną atrakcją imprezy to polecam piaskownice drewniane https://shoperly.pl/pl/menu/piaskownice ... e-186.html ! Byłam ubiegłego lata na takiej właśnie imprezie, gdzie dziadkowie zafundowali wnuczce piaskownice, w której cała gromadka - 5 kilkulatków przesiedziała kilka godzin :D Prezent i dla dziecka i dla opiekunów, bo maluch z głowy :D Wiadomo, że trzeba patrzeć czy nie zaczyna chociażby podjadać piaskowych babek, ale poza tym, naprawdę super sprawa.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Roczek

Post autor: bubaa »

mój chrześniak niebawem będzie obchodził swoje 1 urodziny, jestem właśnie na etapie wyboru prezentu. Opcji mam kilka ale zastanawiam się czy taki rowerek biegowy dla dziecka to dobry pomysł ? Wiem, ze trochę wybiegam naprzód ale jestem przekonana, ze niebawem będzie mógł z niego swobodnie korzystać podczas spacerów.


ODPOWIEDZ