Kurs angielski online

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 416
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Kurs angielski online

Post autor: Magiee54 »

Chcecie pójść na kurs angielskiego online, ale nie wiecie na jaką ofertę warto się zdecydować? Osobiście mogę wam polecić http://www.elc.pl/ , ponieważ sam korzystałem z ich oferty. Jestem bardzo zadowolony z ich metod nauczania. Moim zdaniem ciężko jest znaleźć aktualnie lepszy kurs z tego języka. Gorąco polecam!

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: Kurs angielski online

Post autor: zdrowania »

Jak dla mnie lekcje online w żadnym stopniu nie zastąpią tych normalnych zajęć. Zwłaszcza jeśli chodzi o naukę języka angielskiego. Ja np sobie nie wyobrażam żeby moje dziecko uczyło się w ten sposób aleklasa/pl/ostatnie-wpisy/kiedy-dzieci-powinny-zaczac-nauke-jezyka-obcego , bo to tylko strata czasu i pieniędzy.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Kurs angielski online

Post autor: Franczeska »

A skoro już mowa o nauce języków obcych, to czy ktoś z forumowiczów uczy się może języka polskiego jako obcego? Jakie materiały wykorzystujecie do takiej nauki? Ja ostatnio widziałam zestaw dla początkujących na stronie internetowej startpolish/pl/seria-start/. Czy ktoś z Was miał okazję z niego korzystać?

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Kurs angielski online

Post autor: paulajacka12 »

Myślę, że zarówno korepetycje jak i kursy językowe powinny być dopasowane do poziomu ucznia czy słuchacza. Dlatego tak ważne, aby zrobić test poziomujący angielski i, który określi aktualny stan waszej wiedzy. Obejmuje on zagadnienia między innymi w zakresie gramatyki, słówek, synonimów czy idiomów. Jest więc wszechstronny i rzetelny, a wy będziecie mogli maksymalnie wykorzystać swój potencjał.


ODPOWIEDZ