nasze kochane zwierzęta

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
nasze kochane zwierzęta

Post autor: pikawka »

Nie wiem, czy to aż taki trudny wybór. Bez względu na to jakie były by to zwierzaki, trzeba o nie odpowiednio dbać i je pielęgnować. Dlatego warto stosować takie preparaty mojzdrowyfutrzak.elanco/com/pl/szczenieta-kocieta/tresura-szczeniaka-pierwsze-tygodnie/ , dzieki temu nasz piesek czy kotek bedzie zadbany

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: nasze kochane zwierzęta

Post autor: lunka »

Ja od siebie mogę polecić stronę hiperzwierzak/pl/ gdzie bez najmniejszego problemu można znaleźć informacje na temat zwierzaków. Ja sama dowiedziałam się wielu cennych rzeczy, dzięki tej stronce.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: nasze kochane zwierzęta

Post autor: Pigwa »

Ja kocham zwierzęta i strasznie mi przykro, gdy widzę, jak ktoś je krzywdzi. Nie rozumiem jak można skrzywdzić czworonogi i potępiam takie zachowanie. Zawsze biorę udział różnych zbiórkach na rzecz schronisk czy bezdomnych zwierząt a także co roku przekazuję 1% podatku na fundację 1procent.viva.org/pl, która ratuje różne zwierzęta. Jeśli chcecie wspomóc czworonogi to zastanowicie się nad przekazaniem swojego 1%.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: nasze kochane zwierzęta

Post autor: Franczeska »

A czy podajecie swoim ukochanym pupilom jakieś suplementy? Ja ostatnio przeglądałam sobie oferty różnych sklepów zoologicznych w tym zakresie i trafiłam na przykład na stronie internetowej babuzoo/pl/4607,lunderland-olej-omega3-dla-psa-i-kota na olej Omega3 dla psów i kotów. Ma dość szeroki spektrum działania. Czy ktoś z Was miał z nim może do czynienia?

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: nasze kochane zwierzęta

Post autor: pariss »

a może ktoś z Was opiekuje się tak jak ja świnkami morskimi i chomikami ? jakiś czas temu jedna z moich świnek totalnie straciła apetyty, dodatkowo pojawiły się problemy stomatologiczne i było trzeba usunąć jeden trzonowiec. Tak trafiliśmy do kliniki Arka w Krakowie, do dr Sylwii Kuliś, Cudowne miejsce, rewelacyjny lekarz. Opieka dla naszych pupili na najwyższym poziomie :)


ODPOWIEDZ