Pozycjonowanie

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Pozycjonowanie

Post autor: deborah »

Prowadzę niewielką firmę i chciałabym zwiększyć jej popularność w sieci. Jaką agencję, oferującą pozycjonowanie Zabrze polecacie?

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Pozycjonowanie

Post autor: irenka »

Jeśli szukasz agencji z konkretnego miasta to chyba nie do końca wiesz czym jest pozycjonowanie ;) Ale nic straconego. Rzuć okiem tu jaw/pl/2021/02/na-czym-polega-pozycjonowanie-strony-w-google/ - jest ciekawy artykuł na ten temat. Myślę, że po lekturze zrozumiesz, że firma pozycjonująca może być z dowolnego miasta i warto patrzeć na referencje, a nie na lokalizację.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Pozycjonowanie

Post autor: pikawka »

Mnie się wydaje, że ogólnie reklama w sieci jest bardzo ważna. Także jak najbardziej warto jest inwestować w takie rzeczy. Jeśli sami nie mamy zbyt dużego rozeznania w temacie to z pewnością pomoże nam tutaj ta wzrosty/pl/ ceniona na rynku agencja marketingowa.

lustrzanka
Posty: 76
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:07 pm
Re: Pozycjonowanie

Post autor: lustrzanka »

Jeśli chodzi o pozycjonowanie, to tu miałam solidne wsparcie od agencji copywriting.katowice/pl/ . Ich główna specjalizacja to content marketing, jednak pisanym słowem są w stanie wiele zrealizować, w tym bardziej uwidocznić naszą markę w przestrzeni wirtualnej. Ja z ich działań ogólnie jestem zadowolona.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Pozycjonowanie

Post autor: menni »

Trzeba też wiedzieć, że istnieje kilka różnych form pozycjonowania. Ostatnio czytałam o czymś takim jak pozycjonowanie lokalne - zobacz . Ciekawy temat, myślę, że zainteresuje każdego kto prowadzi biznes lokalny

JagodaLa
Posty: 86
Rejestracja: czw sty 30, 2020 12:03 am
Re: Pozycjonowanie

Post autor: JagodaLa »

To prawda, że pozycjonowanie musi być dostosowane to potrzeb właściciela strony i profilu jego potencjalnych klientów. To oni powinni zobaczyć w wyszukiwarce na wysokich pozycjach ofertę, która będzie odpowiadała ich potrzebom, bo tylko wtedy zainteresują się nią. Zlecając pozycjonowanie takim specjalistom jak hellomarketing/pl/oferta/pozycjonowanie-stron/kalisz/

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Pozycjonowanie

Post autor: Amy9602 »

Polecam advist/pl/uslugi/pozycjonowanie-stron-internetowych/, gdzie zajmują się pozycjonowaniem stron, czy sklepów internetowych. Sama skorzystałam z ich usług i to była rewelacyjna decyzja.

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 95
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Pozycjonowanie

Post autor: Jsigowacy »

Jeśli chodzi o sprawy związane z marketingiem internetowym to polecam gorąco agencję greenweb/pl/. Mają o tym bardzo dużą wiedzę i wyróżniają się spośród innych firm sporym doświadczeniem. Warto im zaufać.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Pozycjonowanie

Post autor: gitarka »

Może zainteresuje Was pozycjonowanie sklepu internetowego: emedia/pl/blog/poradnik-pozycjonowanie-sklepow-internetowych? Moim zdaniem pozycjonowanie w każdej branży jest bardzo ważne. Polecam zainteresować się tematem.

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Pozycjonowanie

Post autor: Pigwa »

Tak, pozycjonowanie lokalne pozwala na zarówno obniżenie kosztów reklamy/działań pozycjonujących (bo nie musimy działać na terenie całego kraju), jak i dotrzeć do grupy potencjalnych klientów z danej miejscowości czy obszaru. Zobaczcie jak np tutaj: mtweb/pl/jak-promowac-firme-na-rynku-lokalnym-za-pomoca-narzedzi-google/ jest to fajnie i przystępnie napisane. To blog firmy, która zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych - MtWeb.


ODPOWIEDZ