Pozycjonowanie

deborah
Posty: 239
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Pozycjonowanie

Post autor: deborah »

Prowadzę niewielką firmę i chciałabym zwiększyć jej popularność w sieci. Jaką agencję, oferującą pozycjonowanie Zabrze polecacie?

irenka
Posty: 55
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Pozycjonowanie

Post autor: irenka »

Jeśli szukasz agencji z konkretnego miasta to chyba nie do końca wiesz czym jest pozycjonowanie ;) Ale nic straconego. Rzuć okiem tu https://jaw.pl/2021/02/na-czym-polega-p ... -w-google/ - jest ciekawy artykuł na ten temat. Myślę, że po lekturze zrozumiesz, że firma pozycjonująca może być z dowolnego miasta i warto patrzeć na referencje, a nie na lokalizację.

pikawka
Posty: 91
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Pozycjonowanie

Post autor: pikawka »

Mnie się wydaje, że ogólnie reklama w sieci jest bardzo ważna. Także jak najbardziej warto jest inwestować w takie rzeczy. Jeśli sami nie mamy zbyt dużego rozeznania w temacie to z pewnością pomoże nam tutaj ta https://wzrosty.pl/ ceniona na rynku agencja marketingowa.

lustrzanka
Posty: 28
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:07 pm
Re: Pozycjonowanie

Post autor: lustrzanka »

Jeśli chodzi o pozycjonowanie, to tu miałam solidne wsparcie od agencji http://copywriting.katowice.pl/ . Ich główna specjalizacja to content marketing, jednak pisanym słowem są w stanie wiele zrealizować, w tym bardziej uwidocznić naszą markę w przestrzeni wirtualnej. Ja z ich działań ogólnie jestem zadowolona.


ODPOWIEDZ