Najlepsze soczewki

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 98
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Najlepsze soczewki

Post autor: nikitta »

Ostatnio sporo się zastanawiam nad kupieniem nowych soczewek kontaktowych. Moje wcześniejsze niestety nie służyły mi za dobrze, dlatego szukam czegoś lepszego. Zależy mi oczywiście na dobrym nawilżeniu oczu oraz komforcie podczas noszenia szkieł. Polecicie może coś ciekawego? Moja znajoma wczoraj wysłała mi link do takiej strony internetowej https://www.szkla.com/ranking-marzec-2021.html . Sama u nich zamawiała soczewki dla siebie i mówi, że jest z nich bardzo zadowolona. Myślicie, że faktycznie warto coś wybrać z tej listy? Dajcie znać proszę.

irenka
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Najlepsze soczewki

Post autor: irenka »

Z soczewkami jest tak, że najczęściej trzeba przetestować kilka marek, by trafić na te właściwe. Także możesz próbować z listy. Ale na początek rzuć okiem tutaj soczewkikontaktowe.eu i poczytaj o tym jak zakładać i zdejmować soczewki, jakich płynów czyszczących używać itp. Tam masz chyba wszystko co dotyczy soczewek. Może Twoje dotychczasowe też są ok tylko popełniasz jakiś błąd w ich stosowaniu?

skubinka
Posty: 32
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm
Re: Najlepsze soczewki

Post autor: skubinka »

Wybór soczewek jest na prawdę bardzo duży, ja kiedyś tylko okulary nosiłam, potem zaczęłam się powoli przyzwyczajać do soczewek, kupowałam te jednodniowe, aż w końcu przeszłam na soczewki kwartalne jestem zadowolona. teraz wiem co to znaczy mieć soczewki i nic mi nie przeszkadza na nosie :)


ODPOWIEDZ