Najlepsze soczewki

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Najlepsze soczewki

Post autor: nikitta »

Ostatnio sporo się zastanawiam nad kupieniem nowych soczewek kontaktowych. Moje wcześniejsze niestety nie służyły mi za dobrze, dlatego szukam czegoś lepszego. Zależy mi oczywiście na dobrym nawilżeniu oczu oraz komforcie podczas noszenia szkieł. Polecicie może coś ciekawego? Moja znajoma wczoraj wysłała mi link do takiej strony internetowej https://www.szkla.com/ranking-marzec-2021.html . Sama u nich zamawiała soczewki dla siebie i mówi, że jest z nich bardzo zadowolona. Myślicie, że faktycznie warto coś wybrać z tej listy? Dajcie znać proszę.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Najlepsze soczewki

Post autor: irenka »

Z soczewkami jest tak, że najczęściej trzeba przetestować kilka marek, by trafić na te właściwe. Także możesz próbować z listy. Ale na początek rzuć okiem tutaj soczewkikontaktowe.eu i poczytaj o tym jak zakładać i zdejmować soczewki, jakich płynów czyszczących używać itp. Tam masz chyba wszystko co dotyczy soczewek. Może Twoje dotychczasowe też są ok tylko popełniasz jakiś błąd w ich stosowaniu?

skubinka
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm
Re: Najlepsze soczewki

Post autor: skubinka »

Wybór soczewek jest na prawdę bardzo duży, ja kiedyś tylko okulary nosiłam, potem zaczęłam się powoli przyzwyczajać do soczewek, kupowałam te jednodniowe, aż w końcu przeszłam na soczewki kwartalne jestem zadowolona. teraz wiem co to znaczy mieć soczewki i nic mi nie przeszkadza na nosie :)

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Najlepsze soczewki

Post autor: zezowaty »

Moim zdaniem najlepsze są soczewki produkowane przez firmę Johnson & Johnson Vision Care. Znajdziecie je w tym sklepie tu soczewki24/pl/31-soczewki-kontaktowe-acuvue Te soczewki korygują wiele wad wzroku. A też chronią przed promieniami słońca. Sprawdźcie sami.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Najlepsze soczewki

Post autor: Danuta »

Ja nie noszę soczewek bo mnie uczulają. Zostałam przy okularach korekcyjnych których używam do pracy przy komputerze. Właśnie trafilam na taką propozycję tu eyewear24.net/product-pol-21244-Carrera-Ca-6206-2VN.html Okulary znanej maki. Lekkie z tworzywa sztucznego. Kwadratowy kształt oprawek, eleganckie i w dobrej cenie.


ODPOWIEDZ