gdzie kupujecie ciuchy?

kasiunia
Posty: 458
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: kasiunia »

Powiem tak, że nie ma miejsca - sklepu, w którym robiłabym zakupy. Po prostu wygląda to w moim przypadku na dość duży spontan.Jeśli coś się spodoba to kupuję.Tak kupiłam cały komplet stroju kąpielowego - triumfomania/pl/stroje-kapielowe/sloggi-shore-flower-horn-p-2 , w znanym sklepie triumfomania.pl. Już nie pierwszy raz robiłam tam zakupy - zawsze z sukcesem.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: paulajacka12 »

Na pewno warto stawiać na komfort i swobodę podczas noszenia, więc warto zainwestować w porządne ubrania, które dodatkowo będą świetnie się prezentować. Na stronie magazyn.mohito/com/trendy/y2k-co-to-jest-moda-lat-2000/ możecie dowiedzieć się co królowało w latach 2000 i jakie elementy aktualnie wracają do łask. Przezroczyste bluzki to trend z lat 2000, a najczęściej łączono je z modnym topem lub biustonoszem. Królowała kolorowa, plastikowa biżuteria i podłużne okulary przeciwsłoneczne.

patrycja7
Posty: 166
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: patrycja7 »

A jaką biżuterię najbardziej lubicie nosić? Macie swoje ulubione wzory? Mi właśnie spodobały się takie kolczyki do piercingu: crazyneedles/pl/pl/menu/kolczyki-do-sutkow-169 . Rozważam poważnie ich zakup. Co o tym sądzicie?

chorobo
Posty: 691
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: chorobo »

Jakiś czas temu szukałam miejsca, gdzie mogłabym znaleźć Komplety damskie w dobrej cenie. Przyznam szczerze, że udało mi się wyszperać z sieci ten sklep internetowy: magmac/pl . Wcześniej nie znałam ichniejszej oferty, ale ich propozycje bardzo przypadł mi do gustu. Jeżeli szukacie odzieży premium, to w moim mniemaniu ichniejsze produkty będą dla was idealne. Mi osobiście, bardzo przypadły do gustu. Polecam!


ODPOWIEDZ