gdzie kupujecie ciuchy?

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: zdrowania »

W różnych miejscach robię zakupy, ale ostatnio coraz częściej zaglądam do internetu. Trafiłam tam swego czasu na bardzo ładną i w dużych rozmiarach bieliznę mybra/pl/firm-pol-1429177548-Gorsenia.html którą potrzebują normalne kobiety :) Mam kilka rodzajów bielizny od nich, a mój ostatni zakup to ten biustonosz https://mybra.pl/product-pol-17521-Casablanca-K425-biustonosz-miekki-na-fiszbinach-ecru.html .

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: Kswerk »

Bardzo różnie, ostatnio mało wychodzę z domu i w ogóle zamawiam też ubrania głównie online. Na valetta/pl/collections/sport macie spory wybór sportowych, dresów itd :)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: chorobo »

Jeśli chodzi o mnie, to ja najczęściej zamawiam ubrania przez internet. Mam kilka sprawdzonych miejsc w sieci i nie ukrywam, że zazwyczaj tam znajduje sobie perełki. Niedawno wpadły mi w oko sukienki jesienne i chyba zamówię sobie kilka nowych propozycji :) Dajcie znać, co wy uważacie na temat ich asortymentu.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: patrycja7 »

Jeśli zdecydujecie się na narty lub snowboard to warto zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt oraz odzież sportową. Polecam rzucić okiem na przykład na ofertę tego sklepu online: supersklep/pl/ . Moim zdaniem takie akcesoria przydadzą się na zimowym urlopie.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: karinaMa »

Jest wiele kwestii w męskiej modzie, które mogą zrobić realną różnicę. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że jeśli szukacie sprawdzonych informacji, to na pewno powinniście zajrzeć do denley/pl/pol_m_Odziez-damska_Kurtki-damskie_Kurtki-softshell-9310.html i zorientować się, co będzie dla Was najkorzystniejszym wyborem.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: goskaa54 »

Ja stawiam na oferty sklepów internetowych bo tam mam większy wybór i atrakcyjne ceny oraz dostawę do domu. Jak chcesz zakupić modne sukienki, bluzy czy swetry to odwiedź MAGMAC. Mają duży wybór i ciekawe wzory więc znajdziesz swój wymarzony ciuch a zapłacisz o wiele mniej niż w sieciówkach.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: kygo »

Ja zazwyczaj kupuję ubrania w internecie bo są to dla mnie najwygodniejsze zakupy. Ostatnio kupiłam sobie między innymi takie jeansy skinny: youneedit/pl/Damskie-Skinny-Jeans-vs-Slim-Fit-Jeans-Roznice-i-podobienstwa-blog-pol-1638090097.html . Przyznam, że takie jeansy naprawdę świetnie się nosi.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: irenka »

Ja najczęściej zamawiam w internecie. I dla siebie, i dla partnera. To dużo wygodniejsze i wybór jest większy więc łatwiej znaleźć coś atrakcyjnego. Bardzo fajna ofertę w temacie odzieży ma sklep Preorder. Specjalizują się w modzie streetwearowej - mają wszystko od czapek jak tu preorder/pl/on/czapki , prze kurtki, po joggery. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: Android »

Moja dziewczyna często korzysta z oferty tego sklepu jenefer/pl/ i póki co nie narzeka. Muszą mieć dobre ceny i fajny styl bo ciągle coś kupuje. Wiem że obecnie mają sezonowe wyprzedaże więc spodziewam się częstych wizyt kurierów z tego sklepu. Radzę przejrzeć ich ofertę bo musi być warto.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: gdzie kupujecie ciuchy?

Post autor: menni »

Nic nie stoi na przeszkodzie aby kupować ciuchy z internetu, w zasadzie to w ten sposób łatwiej znaleźć coś co nam idealnie wpadnie w gusta. Jeśli chodzi o swetry damskie to tu yups/pl/pol_m_Odziez_Swetry-i-Kardigany_Swetry-240.html polecam sobie zajrzeć, bo wybór jest naprawdę duży


ODPOWIEDZ