Jaka pościel najlepsza?

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Jaka pościel najlepsza?

Post autor: Magiee54 »

Konkretnie to mam tutaj na myśli jaki sklep będzie najlepszy do kupna pościeli. Myślę nad czymś tanim - takim jak https://www.e-hurtowo.eu/posciel-c-24.html . Podobno jest tam tanio, ale również solidnie, a dla mnie to same dobre nowiny. Chyba się na to skuszę. Może macie coś od siebie dodatkowego do polecenia? Chciałbym jeszcze przejrzeć inne oferty zanim się skuszę.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Jaka pościel najlepsza?

Post autor: goskaa54 »

Ja uważam że najlepszą pościelą jest bambusowa ze względu na swoje właściwości czyli termoregulację i to że szybko schnie. Możesz kupić ją w tym sklepie mulinek/pl/posciel-bambusowa.html i na pewno nie pożałujesz. Najlepiej sprawdza się wśród dzieci bo zimą utrzymuje temperaturę a latem nie nagrzewa się i przyjemnie chłodzi.

oponka25
Posty: 33
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:49 pm
Re: Jaka pościel najlepsza?

Post autor: oponka25 »

Każdy wybiera taki rodzaj pościeli jaki mu odpowiada. Ale wiadomo, że potem musimy poradzić sobie z wypraniem i wyprasowaniem tej pościeli. A sama wiem, że nie każdą pościel bez problemu da się wyprasować. I tak jak szukałam jakiś sprawdzonych sposobów to natrafiłam na tę stronę pralnia-warszawianka/pl/ na której to znalazłam pralnię chemiczną. W sumie to jest bardzo dobre rozwiązanie bo oni na pewno poradzą sobie w wypraniem i wyprasowaniem każdego rodzaju pościel.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Jaka pościel najlepsza?

Post autor: Mella »

Akurat tutaj mogę zaproponować Ci abyś podczas wyboru zajrzała również do oferty sklepu Loomframe, ponieważ tutaj nie tak dawno kupiłam piękną pościel we wzór mapy, która również jest bardzo dobrze wykonana, przyjemna w dotyku (z bawełny) oraz też nie są drogie. Uważam, że zdecydowanie warto i niedługo też mam zamiar kupić pościel u nich jeszcze jedną na zmianę jak Oliwkowy komplet pościeli bawełnianej


ODPOWIEDZ