Woda - która najlepsza?

Nikita
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 02, 2020 2:03 pm
Woda - która najlepsza?

Post autor: Nikita »

Kiedy czuję potrzebę podładowania organizmu dodatkowymi minerałami albo tak zwyczajnie mam ochotę na odmianę, kupuję wody wysoko zmineralizowane. Mają dużo intensywniejszy smak. Odpowiada mi niebieska Piwniczanka z dużą zawartością minerałów https://piwniczanka.pl/sklad-wody To woda, która ma idealne proporcje magnezu i wapnia i jest korzystna dla ich przyswajania. A która woda Wam smakuje ?

Pigwa
Posty: 158
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Woda - która najlepsza?

Post autor: Pigwa »

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że niektórzy nie mają dostępu do bieżącej wody, a nawet i do czystej, zdatnej do picia. Tak jest w wielu miejscach w Afryce, gdzie mieszkańcy narażeni są na choroby wywołane spożywaniem brudnej wody. Na szczęście są takie fundacje jak ta https://ah20.org/ , które wspomagają mieszkańców np. Tanzanii w budowie studni i zaopatrzeniu się w czystą wodę, a także prowadzą edukacje z zakresu higieny.

zdrowaja
Posty: 197
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Woda - która najlepsza?

Post autor: zdrowaja »

Śmiejcie się, ale własna woda z głębin moim zdaniem jest najlepsza. Tak samo jak ta źródlana . Sama byłam w górach i nie omieszkałam jej spróbować. A skoro już mowa o własnej studni, to tutaj studnia głębinowa jest dobrym pomysłem. Mam nadzieję, że nie tylko ja mam takie podejście do tematu, ale i wy również. Prawda to?

irenka
Posty: 169
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Woda - która najlepsza?

Post autor: irenka »

Zamiast wody proponuję do picia soki. Są dużo smaczniejsze i zdrowsze. Zwłaszcza te od sprawdzonych producentów. Popatrzcie tu https://korabgarden.pl/pl. To soki od Korab Garden. Korab Garden to producent BIO Soków NFC. Są one tłoczone na zimno, z całych owoców. Dbają o jakość produktów i dostajemy to co najlepsze w owocach.

zuzia852
Posty: 435
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Woda - która najlepsza?

Post autor: zuzia852 »

Mam w domu dzbanek filtrujący wodę, jednak mimo to nie piję tej wody tak dużo jak powinnam. Właśnie dlatego chcę kupić sobie butelkę. Dzięki niej wodę będę mogła zabrać ze sobą wszędzie. Pod adresem: https://kubekcontigo.pl/ znalazłam butelki dobre jakościowo w dobrych cenach, więc na pewno na jakąś się zdecyduję.

treska
Posty: 213
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Woda - która najlepsza?

Post autor: treska »

Ja nie widzę sensu kupowania wody butelkowanej. Nie jest to ekonomiczne ani zgodne ze środowiskiem. Lepiej zainwestować sobie w profesjonalny filtr do wody. Mnie zaciekawiła oferta https://oxyshop.pl/ i sama planuję z niej skorzystać.

JagodaLa
Posty: 68
Rejestracja: czw sty 30, 2020 12:03 am
Re: Woda - która najlepsza?

Post autor: JagodaLa »

Czy mieliście kiedyś do czynienia z miedzianymi naczyniami na wodę? Jony miedzi skutecznie oczyszcząją wodę z dronoustrojów jednocześnie wzbogacając płyn o ten ważny dla zdrowia pierwiastek. Woda pitna przechowywana w miedzianej butelce ma niesamowite korzyści zdrowotne i jest szeroko zalecana przez ekspertów ds. zdrowia. Specjalne naczynia do wody kupić można w zielonysklep.pl https://zielonysklep.com/naczynia-miedziane
Obrazek

zuzia852
Posty: 435
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Woda - która najlepsza?

Post autor: zuzia852 »

Woda dla naszego zdrowia jest bardzo ważna, musi być zdrowa, czysta. Co jakiś czas w każdych ściekach oraz wodzie są robione badania wody https://cbj.com.pl/oferta/analizy-wod-s ... ciekowych/ . W tym badaniu oceniane są właściwości fizyczne wody oraz jej skład chemiczny. Wśród parametrów podlegających badaniu można wymienić: barwę, zapach, smak, mętność, odczyn pH, stężenie żelaza, manganu, jonu amonowego, utlenialność, twardość wody oraz wiele innych.

Mella
Posty: 250
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Woda - która najlepsza?

Post autor: Mella »

Ja zdecydowanie mogę polecić wodę źródlaną z dużą ilością składników mineralnych z https://iwoniczanka.pl/ zamawiamy z dostawa, zwrotna, szklana butelka więc jest wszystko ekologicznie. Dlatego jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia ich ofertę, bardzo dobre ceny i terminowe dostawy także do firmy, aby pracownicy mogli się dobrze nawadniać :)

SebastianUs
Posty: 61
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 10:04 am
Re: Woda - która najlepsza?

Post autor: SebastianUs »

Jeżeli lubicie mieć wybór i szukacie przede wszystkim sklepu spożywczego z dostawami online, gdzie bez problemów znajdziecie co potrzebne, różnych marek i do tego w naprawdę dobrych cenach to mogę jak najbardziej polecić Wam, żebyście również wzięli pod uwagę ofertę przygotowana przez https://e-spar.com.pl/kategoria/woda-smakowa/801 gdzie będziecie mogli również trafić na świetną wodę smakową. Dobre ceny, różne marki i też zawsze dostawy na czas. Pozdrawiam!


ODPOWIEDZ