Dbałość o zdrowie

farah557
Posty: 76
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Re: Dbałość o zdrowie

Post autor: farah557 »

Bardzo ważną kwestią jest dbanie o zdrowie swoich pracowników. Hotel Bristol mieszczący się w Busku Zdroju przygotował specjalną ofertę wellness, którą można wykupić dla swoich pracowników. Szczegóły dostępne są pod tym adresem https://bristolbusko.pl/corporate-wellness.

PatrycjaOneal
Posty: 31
Rejestracja: sob cze 20, 2020 7:05 pm
Re: Dbałość o zdrowie

Post autor: PatrycjaOneal »

Dbanie o zdrowie swoje i bliskich jest bardzo ważne. Trudności ze snem u dzieci spędzają sen z powiek nie tylko głównym zainteresowanym, ale też rodzicom. W pierwszej kolejności musimy wziąć pod uwagę to ile dziecko ma lat i jakie w jego wieku obowiązują normy rozwojowe. To co wydaje się normalnym zachowaniem u dwulatka, może być ogromnym problemem dla dziecka w wieku szkolnym. Oczywiście w każdej z tych sytuacji trzeba zadbać o higienę snu. Na początku będzie to wymagało pracy ale stworzenie odpowiednich nawyków jest kluczowe do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. Dodatkowo lekarze polecają syrop na sen dla dzieci - https://www.boiron.pl/nasze-produkty/le ... ne/sedalia jeżeli mówimy o stanach niepokoju czy trudnościach w zasypianiu. Dlatego tak ważna jest trafna diagnoza problemu przez specjalistę.

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 317
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Re: Dbałość o zdrowie

Post autor: Magiee54 »

Cześć, Forumowicze! Od jakiegoś czasu szukam odpowiedniego gabinetu dietetycznego, który pomoże mi poprawić moje nawyki żywieniowe. Przypadkiem natrafiłem na Polskie Centra Dietetyczne https://projektzdrowie.info/kontakt/ . Z tego co widzę, oferują pierwszą konsultację za darmo, co wydaje mi się dość kuszące. Dodatkowo, zwróciłem uwagę na to, że mogą ułożyć jadłospis bez obowiązkowej suplementacji. Czy ktoś z Was miał z nimi styczność i mógłby podzielić się swoją opinią? Każda informacja będzie dla mnie cenna!

kasiunia
Posty: 366
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Dbałość o zdrowie

Post autor: kasiunia »

O zdrowie trzeba dbać każdego dnia. Trzeba wam wiedzieć ,że codzienny ruch i zdrowa dieta żywieniowa w bardzo mocny sposób wpływają na nasze zdrowie. Musimy także pamiętać o regularnym badaniu się i wizytach u lekarza. Wiedza na niektóre tematy związane ze zdrowiem także będzie nam przydatna, na przykład czy wiecie jakie właściwości ma woda morska ? Warto je poznać , a zorientujecie się jak woda morska jest przydatna w waszym życiu.


ODPOWIEDZ