Ubezpieczenie

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Ubezpieczenie

Post autor: chorobo »

Powiem wam, ze sama ostatnio zainteresowałam się tematem ubezpieczenia i tutaj superpolisa/pl/faq/jak-i-gdzie-sprawdzic-czy-jestem-ubezpieczony/ udało mi się znaleźć wiele ciekawych informacji w tym temacie. Teraz juz wiem gdzie i jak sprawdzić to, czy jestem w ogóle ubezpieczona. Bardzo przydatna sprawa, polecam wam tam zerknąć w wolnej chwili.

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Ubezpieczenie

Post autor: Niko_dem »

Przerabiałem ten temat całkiem niedawno. Po tym jak mój kolega uległ ciężkiemu wypadkowi dotarło do mnie, że tak naprawdę nie znamy dnia ani godziny. Dziś jesteśmy zdrowi, a jutro już niekoniecznie. Nie mówię nawet o najgorszym, ale trzeba być przygotowanym na wszystko, dlatego ubezpieczenie na życie jest tak ważne. A wypadki czy ciężkie przewlekłe choroby to ludzka codzienność. Ale ad rem... Skorzystałem z oferty na ubezpieczenie zdrowotne w Banku Spółdzielczego W Lubaczowie: bslubaczow/pl/ubezpieczenia-i/zycie-i-zdrowie,192

silence
Posty: 46
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:08 pm
Re: Ubezpieczenie

Post autor: silence »

Od niedawna śledzę tematykę ubezpieczeń i na stronie dziennikzwiazkowy/com/artykul-sponsorowany/co-to-jest-ubezpieczenie-na-zycie/ zaciekawiłam się tematem ubezpieczenia na życie - posiadacie je? Ja rozważam jego kupno, gdyż u mnie w rodzinie jest skłonność do chorób nowotworowych, a ta polisa chroni w takich przypadkach i można uzyskać naprawdę spore odszkodowanie w razie zachorowania. To samo tyczy się śmierci - wtedy rodzina otrzyma pieniądze.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Ubezpieczenie

Post autor: zezowaty »

Niedawno dowiedziałem się o ubezpieczeniach dla zarządcy nieruchomości. Zobaczcie tu https://konsultanci-biznesowo-slubni.pl ... e-prawnie/ To ważny artykuł dla zarządców nieruchomości. Z niego dowiedzą się dlaczego warto mieć takie ubezpieczenie, przed czym ich chroni.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Ubezpieczenie

Post autor: zuzia852 »

Rozważacie wybór jakiegoś ubezpieczenia? Nad jakimi się zastanawiacie? Ja uważam, że można zainteresować się czymś takim, jak ubezpieczenie szkolne , jeśli macie dzieci w wieku szkolnym. Jest teraz odpowiedni czas na to, aby wybrać ubezpieczenie na nowy rok szkolny.

Kamilla36
Posty: 75
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Ubezpieczenie

Post autor: Kamilla36 »

A może ktoś z Was zastanawia się nad ubezpieczeniem swojego mieszkania? Wydaje mi się, że całkiem sporo osób stawia na takie propozycje, bo można ubezpieczyć się od wielu zdarzeń. Ubezpieczenia mieszkania możecie szukać np. w tym miejscu https://www.ergohestia.pl/ubezpieczenie ... ieszkanie/ . Widzę, że są w stanie wiele zaoferować.


ODPOWIEDZ