Uzależnienie od seksu

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Uzależnienie od seksu

Post autor: Samanta »

Cześć, czy ktoś z was albo waszych bliskich był uzależniony od seksu? Moja siostra jest w rozsypce, bo dowiedziała się o wielu zdradach swojego męża a mojego szwagra... Twierdzi on, że tylko ją kocha a inne traktuje jako obiekt zaspokojenia i że nie potrafi nad tym zapanować. Siostra go kocha, mają dwójkę dzieci ale czy myślicie, że ten związek można jeszcze uratować? Wiem, że Ośrodek Terapii Uzależnień Madarvit leczy takie uzależnienia. Myślicie, że terapia wystarczy?

gosiek
Posty: 118
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Uzależnienie od seksu

Post autor: gosiek »

Uzależnienie od seksu, w moim związku tego nie ma. Chociaż muszę przyznać, że tak jak dla mnie tak też dla mojego męża brak jest bardzo ważny, w ogóle bliskość. A, żeby było tak jak trzeba bez stresu, to już dłuższy czas ja się zabezpieczam stosując belarę. Czuję się pewnie, a to ważne. Dużo bardziej niż jak mąż wcześniej stosował prezerwatywy.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Uzależnienie od seksu

Post autor: treska »

Przecież brak to coś normalnego i każdy z nas potrzebuje takiej bliskości, spełnienia swoich fantazji. Kiedy rozstałam sie z mężem, to korzystałam z ogłoszenia towarzyskie Doszyły mnie słuchy, ze on też. Zreszta, kto nie korzysta? Dopiero brak z przypadkowymi osobami sprawił, że na nowo odnalazłam siebie.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Uzależnienie od seksu

Post autor: lunka »

Odnośnie anonsów erotycznych, to warto porównać sobie kilka stronek, bo czasami na jednej z takich stron nie ma fajnych dziewczyn, a na drugiej jest ich całkiem sporo. Z tego co słyszalam, to wiele osób poleca gogogirl/pl/all/mazowieckie/radom - w szczególności facetów, ale laski też się chętnie tu rejestrują.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Uzależnienie od seksu

Post autor: chorobo »

Jeśli chielibyście przejść terapię behawioralną lub zaburzeń emocjonalnych, to koniecznie sprawdźie sobie jaką ofertę posiada Ośrodek Krajna. Moim zdaniem znajdziecie tam fachową pomoc oraz bardzo dobrze wyposażony ośrodek, dzięki któremu znajdziecie odpowiednie leczenie. Moim zdaniem warto spróbować i skorzystać z ich oferty.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Uzależnienie od seksu

Post autor: violet »

Oczywiście to choroba, ale jeśli s e k s was nie dominuje, to możecie po prostu pomyśleć o czymś takim jak antykoncepcja awaryjna . Kobiety zwłaszcza powinny o niej pomyśleć, bo przygodny brak to tak naprawdę ciekawa, ale niebezpieczna sprawa. A prezerwatywa może pęknąć.


ODPOWIEDZ