Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

chorobo
Posty: 691
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: chorobo »

Jak boli kręgosłup to najlepiej wybrać się do neurologa lub ortopedy. Zresztą w Centrum Medycznym Gamma w Warszawie znajdziesz według mnie najlepszych specjalistów od kręgosłupa, tam nawet podejmują się trudnych operacji. W każdym razie na pewno warto i trzeba skonsultować Twój przypadek. Może to drobnostka, a może większy problem

kygo
Posty: 123
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: kygo »

Myślę, że w tej sytuacji warto rzucić okiem na takie rozwiązanie jak rezonans magnetyczny ceny warszawa: https://voxel.pl/lokalizacja/warszawa-koszykowa/ . Jeśli leczycie się prywatnie to taki namiar na badania może Wam się przydać.

JagodaLa
Posty: 86
Rejestracja: czw sty 30, 2020 12:03 am
Re: Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: JagodaLa »

Dobre rozpoznanie to rzeczywiście podstawa dobrego leczenia. W moim przypadku okazało się, że w zasadzie powinnam poddać się operacji kręgosłupa. Chciałabym jednak tego uniknąć i jak najdłużej. Na razie pomagają mi zabiegi rehabilitacyjne na matach ceramicznych Medicalmoksa. Podczas korzystania z Dużej Maty Moksa cały organizm jednocześnie otrzymuje jony ujemne, słabe pole magnetyczne oraz długie fale podczerwone czyli wszystko to, co jest potrzebne do właściwej i szybkiej regeneracji organizmu. W Gliwicach, Jaworznie i Krakowie są salony Medicalmoksa https://medicalmoksa.com/ gdzie można zapisać się na nieodpłatne zabiegi.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: menni »

Jeśli chodzi o zdrowie i problemy z plecami, to z pewnością wiele osób szuka rozwiązania, które nie wymaga stosowania leków lub operacji. W tym miejscu z pomocą przychodzi chiropraktyka. chiropraktyk Kraków może pomóc rozwiązać problemy takie jak przepuklina dysku, migreny i rwa kulszowa w naturalny sposób. Należy pamiętać o potencjalnych korzyściach płynących z tej terapii.


ODPOWIEDZ