Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: zdrowaja »

Na razie nie mogę powiedzieć, że mam zdrowy kręgosłup, ale mam nadzieję, że niedługo przyjdzie na to pora. Mam zapisane zajęcia z rehabilitacji w prywatnej klinice i wydaje mi się, że na to się właśnie pokuszę. Jednak wcześniej tutaj nieograniczeni/com/ będę musiała kupić odpowiednie wyposażenie. W końcu będzie mi potrzebne.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: violet »

Macie rację, że to ważna sprawa, ale nie każdy o tym pamięta. Dlatego mi się wydaje, że warto sprawdzić też i takie opcje jak na przykład awesometn/com/zapalenie-stawow-kregoslupa/ . Ogólnie to jest jeden z problemów, z jakimi musimy sobie radzić. A nie zawsze jest to takie proste i możliwe. Rozumiecie sami.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: menni »

Niestety coraz więcej osób zmaga się ze schorzeniami kręgosłupa, w końcu to zmora XXI wieku, siedzącego trybu życia itd. W razie gdyby doskwierał wam kręgosłup to nie czekajcie tylko udajcie się do lekarza i polecę kregoslup.carolina/pl/

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: chorobo »

Powiem szczerze, że bóle kręgosłupa to bardzo częsta dolegliwość wśród ludzi, którzy fizycznie pracują całymi dniami. Gdy mój mąż miał problem z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa, to szybko umówiłam go na konsultację do Cm Gamma na Żoliborzu w Warszawie. To sprawdzone miejsce, do którego mam pełne zaufanie, odkąd naprawili mi kolano :)

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: sofia11 »

Mi bardzo pomogła rehabilitacja w tym miejscu technologiaciala/pl/ Otrzymałam fachową pomoc i moje kolano po kontuzji powoli wraca do pełnej sprawności. Pracują tam świetni fizjoterapeuci, mysle, że warto się do nich zgłosić.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: lunka »

Polecam rehapro/com/pl Moja kuzynka złamała nogę i skorzystała z ich usług, naprawdę warto. Badania, konsultacje , rehabilitacje _ wszystko w jednym miejscu i nie trzeba długo czekać na wizytę, a w tych czasach to wielki plus :)

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: bubaa »

Wspominacie tu o studiach czy kursach dla fizjoterapeutów. Ja sama mam takie wykształcenie i od jakiegoś czasu prowadzę swój własny gabinet. Pamiętajcie, ze badanie fizjoterapeutyczne to nie wszystko, poza kontaktem z pacjentem trzeba zająć się także sprawami urzędowymi jak prowadzenie dokumentacji medycznej.

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: zdrowania »

No sama swego czasu miałam bóle z plecami, gdzie zwróciłam się do centrum medycznego damiana, bo już nie mogłam komfortowo spać. Zlecono mi zabiegi rehabilitacyjne, które dość szybko załatwiły sprawę. Tu po prostu było czuć doświadczenie, bo szybo wiedzieli jak mi pomóc.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: chorobo »

;) ;)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: chorobo »

;) ;)


ODPOWIEDZ