Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: violet »

Cześć, znacie może Zdrowy Kręgosłup zdrowykregoslup/pl/ ? To bardzo trafny i wygodny portal opisujący różne problemy z kręgosłupem, oraz sposoby, jak możemy sobie z nimi poradzić. Wpisy dotyczą zarówno ćwiczeń, pielęgnacji, pracy jak i wizyt u lekarzy i nowoczesnych sposobów leczenia ich. Myślę, że wielu z was mogłoby sobie ulżyć, stosując się do tych porad.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: Franczeska »

A czy miewacie czasami bóle kręgosłupa? Jeśli zdarza się to Wam dość często, to może warto byłoby sobie zrobić badanie rezonansem magnetycznym? W mridiagnostyka w Warszawie bada się rezonansem różne odcinki kręgosłupa, również bez skierowania. Pamiętajcie, że im szybciej lekarz postawi trafną diagnozę, tym szybciej będziecie mogli podjęć odpowiednie leczenie lub rehabilitację.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: Android »

Oprócz porad może nadejść moment że będzie potrzebna pomoc specjalistów a taką mają tutaj efficlinic/pl/fizjoterapia-i-rehabilitacja/terapia-manualna-i-diagnostyka-funkcjonalna/leczenie-i-rehabilitacja-kregoslupa/ Leczenie kręgosłupa w Krakowie w tej klinice to pewność że jesteś pod nadzorem najlepszych specjalistów i będziesz diagnozowany na najnowszym sprzęcie. W przypadku tego schorzenia nie ma żartów i trzeba stawiać na najlepszych.

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:51 pm
Re: Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: Marzena21 »

Skoro dotyczy Cię właśnie ten temat to pamiętaj, że znam stronę, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej wyjątkowo wnoszących dużo do życia treści na owy temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas ponieważ faktycznie warto według mnie - rehabilitacja-beactive/pl/ .

zawadzka
Posty: 31
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:29 pm
Re: Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: zawadzka »

By mieć zdrowy kręgosłup warto zapisać się na naukę jazdy konnej,nic tak nie uelastycznia nas,nie rozciąga,nie poprawia postawy jak jazda w siodle.By jednak dobrze się do takich jazd przygotować,warto odwiedzić sklep Horse-Trade,by kupić w nim odzież dla jeźdźca,ale i smakołyki dla konia,by nasza obecność dobrze mu się kojarzyła.Sklep ma w ofercie bryczesy,toczki,buty do jazdy konnej,ale też witaminy,smakołyki dla konia i lizawki solne

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: lunka »

To prawda, fizjoterapia przynosi świetne efekty kiedy np mamy problemy z kręgosłupem. Warto się na nią zdecydować, ale oczywiście pod okiem sprawdzonego specjalisty. Ja swego czasu korzystałam z usług adrianbugno/pl/fizjoterapia/ i byłam bardzo zadowolona, naprawdę.

Nikita
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 02, 2020 2:03 pm
Re: Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: Nikita »

Myślę, że spore znaczenie ma również zdrowa dieta i prawidłowo wykonany trening w kontekście zdrowego kręgosłupa. Zdrowy kręgosłup to podstawa. Gorzej jak ma się troszkę nadwagi. Ale nie ma się co martwić, przecież można stracić trochę kilogramów i kręgosłup będzie odciążony. Pomóc nam w tym może mojasilaruchu/pl/strefa-sprawnych-stawow czyli ćwiczenia, dobra dieta no i nie zaszkodzi dołożyć suplement diety. To wszystko razem może zadziałać.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: Mella »

W takim razie jeżeli chcecie skutecznie zadbać o swój kręgosłup i w końcu wygrać z uciążliwymi kontuzjami poprzez fizjoterapię to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez pracownia-zdrowia/pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na profesjonalizm, duże doświadczenie i świetną organizację specjalistów, którzy potrafią zdziałać cuda. Wszystko zależy od Was, zaangażowania i jednocześnie systematyczności, wtedy na pewno wyjdziecie z tego w pełni sił i sprawności fizycznej. Pozdrawiam!

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: treska »

Wiele osób zmaga się właśnie z problemami kręgosłupa. Jeśli coś zauważycie - działajcie, ponieważ czas działa na waszą niekorzyść. Ja też miałam problemy z kręgosłupem, zdecydowałam się na rezonans magnetyczny w Rex Medica i dzięki temu mogłam rozpocząć bardzo skuteczną rehabilitację oraz leczenie.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Zdrowy Kręgosłup - portal poradniczy

Post autor: zdrowaja »

Na razie nie mogę powiedzieć, że mam zdrowy kręgosłup, ale mam nadzieję, że niedługo przyjdzie na to pora. Mam zapisane zajęcia z rehabilitacji w prywatnej klinice i wydaje mi się, że na to się właśnie pokuszę. Jednak wcześniej tutaj nieograniczeni/com/ będę musiała kupić odpowiednie wyposażenie. W końcu będzie mi potrzebne.


ODPOWIEDZ