Dentysta Warszawa

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Dentysta Warszawa

Post autor: Iskra »

Witam, tak jak w temacie. Poszukuję dobrego i sprawdzonego dentystę w Warszawie. Możecie kogoś polecić konkretnego? Wczoraj wieczorem trafiłem w internecie na tą stronę https://www.dentyscipod1.pl/ . Myślicie, że warto się udać do tego gabinetu? A może macie jakieś inne pomysły? Dajcie znać proszę, dzięki wielkie za pomoc!

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Dentysta Warszawa

Post autor: chorobo »

Jeśli macie zamiar podjąć się leczenia waszych zębów, to koniecznie skorzystajcie z usług sprawdzonego stomatologa. Od siebie mogę wam polecić świetne miejsce, pod tym linkiem: sokolowscy.pro/ . Moim zdaniem znajdziecie tam jakościowe usługi stomatologiczne z których po prostu warto skorzystać.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Dentysta Warszawa

Post autor: karinaMa »

Skoro dzisiaj macie taką możliwość, to zdecydowanie powinniście na to postawić. Ja mogę Wam zasugerować, byście zajrzeli do noweorlowodent/pl/oferta/leczenie-kanalowe/ i dowiedzieli się więcej na temat tego, gdzie warto leczyć Wasze uzębienie. Myślę, że to może być dla Was ogromnym wsparciem w wyborze, sami się o tym przekonajcie.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Dentysta Warszawa

Post autor: sofia11 »

O zęby należy dbać zawsze. Ja niestety tą pielęgnację sobie mocno odpuściłam i teraz mam efekty... Idę w styczniu na wizytę do dentystagdynia/pl i mam nadzieje, ze da się uratować jak najwęcej zębów i znowu będę miała ładny uśmiech. Strasznie mi wstyd gdy muszę się uśmiechać.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Dentysta Warszawa

Post autor: lunka »

Ja wiele pozytywnych opinii słyszałam na temat medykus.eu Chce sie tam umówić na leczenie swoich zębów oraz na zrobienie protezy. Mam zamiar w koncu zadbać o swój uśmiech, bo aktualny jest moim największym kompleksem.

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 416
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Re: Dentysta Warszawa

Post autor: Magiee54 »

Poszukuję sklepu stomatologicznego, który oferuje produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Chcę zamówić między innymi kompozyty światłoutwardzalne - czy moglibyście mi powiedzieć, czy produkty ze strony https://sklep.marrodent.pl/stomatologia ... zalne.html są dobrej jakości i czy warto w nie zainwestować? Będę wdzięczny za pomoc i opinie!


ODPOWIEDZ