Automatyczny defibrylator – jaki wybrać?

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Automatyczny defibrylator – jaki wybrać?

Post autor: Niko_dem »

Moja znajoma wkrótce otwiera restaurację. Planując taki biznes myśli naprawdę o wszystkim. Ostatnio podczas rozmowy zapytała mnie czy kojarzę kogoś, kto zna się na defibrylatorach AED, bo chciałaby, żeby defibrylator zewnętrzny był na wyposażeniu jej lokalu. Trafiła na taką ofertę: string/com/pl/aed Ja niestety niezbyt jestem w tym zorientowany, ale myślę, że to dobry wybór, widzę, że można go stosować zarówno ratując dorosłego, jak i dziecko. Jakie jest Wasze zdanie?

lewandowska
Posty: 183
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Automatyczny defibrylator – jaki wybrać?

Post autor: lewandowska »

Bardzo dojrzałe podejście Twojej znajomej w tej sprawie. Niejeden restaurator nie ma nawet na wyposażeniu zwykłej apteczki. A co do defibrylatorów, model AED to najlepsze co może być. W sklepie medycznym, w którym kiedyś pracowałam, również posiadaliśmy go na stanie i, po wgłębieniu się w jego specyfikę, nie mogłam wyjść z podziwu, jak bardzo technologia poszła do przodu, że wprowadzają takie cuda. Z takim sprzętem, jak ten si-cura/pl/kategoria/kardiologia-defibrylatory, nie ma co bać się o swoje życie. Jest nie tylko przystosowany zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, ale również dwujęzyczny (można ustawić go i na język polski, i angielski). A wiadomo, do restauracji często wpadają obcokrajowcy, także na pewno ułatwi to cały proces reanimacji. Szczerze polecam!


ODPOWIEDZ