Ośrodek leczenia uzależnień

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Ośrodek leczenia uzależnień

Post autor: Samanta »

Mój brat długo walczył z uzależnieniem i dopiero odwyk a tak naprawdę ostry detoks organizmu pomógł mu wyjść z alkoholizmu. W Ośrodku Forest zespół wykwalifikowanych terapeutów dobiera odpowiednią terapię i leczenie. W przypadku mojego brata terapia trwała 8 tygodni.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Ośrodek leczenia uzależnień

Post autor: chorobo »

Moim zdaniem, jeśli chcesz mieć terapię stacjonarną lub terapię par, koniecznie zajrzyj do ośrodka leczenia uzależnień Borowik. Moim skromnym zdaniem znajdziesz tam wysokiej klasy i profesjonalnych ekspertów, którzy postarają się pomóc. Moim zdaniem warto walczyć o siebie i swoje zdrowie, bo życie to jedno. Wydaje mi się, że warto spróbować.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Ośrodek leczenia uzależnień

Post autor: patrycja7 »

Moim zdaniem najlepiej skorzystać z pomocy psychologa online. W dobie pandemii jest to bardzo wygodna możliwość. Z własnego doświadczenia polecam Wam Poradnię Zdrowia Psychicznego Empatio: psycholog-ms/pl/psycholog-online/ . Oni specjalizują się także w terapii uzależnień.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Ośrodek leczenia uzależnień

Post autor: karinaMa »

Oczywiście, że tak. Chodzi w końcu przede wszystkim o to, byście zawsze stawiali na jak najlepsze kliniki w kontekście leczenia. Na stronie psychomedic.online/ macie więcej informacji na temat psychiatrów, z którymi możecie skontaktować się na skype czy telefonicznie. To warta uwagi pomoc.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Ośrodek leczenia uzależnień

Post autor: miksturka »

Ja moge polecic osrodek Tratwa w Wisle. Pelna profeska, maja doswiasdczenie jesli chodzi o pomoc osobom uzaleznionym

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Ośrodek leczenia uzależnień

Post autor: bubaa »

Takich miejsc jest w całej Polsce sporo. Jedna z bliskich mi osób jakiś czas temu była na terapii w ośrodku Nefo. To miejsce, które śmiało można polecać ze względu na świetnych specjalistów, skuteczne metody terapii czy indywidualne podejście do pacjenta. Jeśli ktoś nie jest w stanie pozwolić sobie z różnych względów na pobyt stacjonarny to można skorzystać ze spotkań online, które też mogą być bardzo pomocne.


ODPOWIEDZ