Usuwanie znamion?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Usuwanie znamion?

Post autor: Ive »

Bardziej chodzi mi o włókniaki, których mam na ciele zatrzęsienie. Czy taki zabieg niczym nie grozi i czy np. mogą przez przypadek usunąć coś co później przemieni się w nowotwór?

Niby piszą wszędzie że to mało inwazyjna i bezpieczna metoda. Wiem też że można takie usuwanie przeprowadzić wyłącznie w klinice lub porządnym gabinecie lekarskim. Widziałam też zdjęcie z uspokajającym opisem esteti-med/pl/zabiegi/usuwanie-wlokniakow/ ale i tak się boję..

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Usuwanie znamion?

Post autor: violet »

Znamiona tak naprawdę nie są niczym specjalnym, ale jednak po pierwsze, mogą dla nas wyglądać nieestetycznie, a z czasem mogą się zamienić w czerniaka. Jak przeczytacie tutaj twojeznamiona/pl/blog/jak-wyglada-czerniak-zdjecia , jest to złośliwy nowotwór skóry. Może tak naprawdę nawet pozbawić nas życia, jeśli to zignorujemy. Warto o tym jednak pamiętać.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Usuwanie znamion?

Post autor: Android »

Jeśli okaże się że znamiona są oznakami nowotworu i potrzebny będzie onkolog to w stolicy odwiedź tą poradnię https://onkolmed.pl/ Oni mają nie tylko odpowiednich lekarzy ale i nowoczesny sprzęt i masę badań diagnostycznych. Na pewno poradzą sobie z leczeniem i należycie poprowadzą w tym trudnym okresie.

Kswerk
Posty: 256
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Usuwanie znamion?

Post autor: Kswerk »

Jasne że jest to możliwe, nawet usuwanie pieprzyków to nie problem https://dzieckoifigura.pl/usuwanie-piep ... t-mozliwe/ :) na pewno warto spróbować


ODPOWIEDZ