Jaki prezent dla mamy

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: Danuta »

Mamy lato więc dobrym prezentem mogą być modne okulary przeciwsłoneczne. Zobaczcie tu eyewear24.net/pol_m_Okulary-Przeciwsloneczne_Damskie_Gucci-486.html To bardzo stylowe okulary od jednego z najlepszych producentów na naaszym rynku. Mi się podobają te z jasną oprawką.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: Franczeska »

A co powiecie na jakieś ładne, nowe perfumy ? Widziałam ostatnio bardzo fajne perfumy damskie Ariana Grande w eleganckim flakoniku na stronie internetowej francuskieperfumy/pl/ariana-grande-perfumy-damskie. Myślę, że mamie spodobałby się taki prezent :) A Wy co o tym sądzicie?

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: Pigwa »

adł wcześniej pomysł z prostownicą, w sumie dobry ale nie każda mama prostuje włosy. Moim zdaniem lepiej coś uniwersalnego jeśli chodzi o stylizację włosów np suyszarka. Taki sprzęt zawsze się przydaje. Bardzo fajne susarki ma babyliss. Modeli jest sporo więc można dopasować coś do preferancji osoby odbarowywanej. Myśle, że to świetny pomysł na prezent.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: sofia11 »

Udało Ci się wybrać prezent dla mamy? Jeśli nie to może kup jej jakieś kosmetyki? Tutaj magazyn.ceneo/pl/artykuly/krem-z-filtrem-50-do-twarzy-ranking znajdziesz ranking najlepszych kremów z filtrem. Wydaje mi się, że warto zapoznać się z tym artykułem. Sama ostatnio kupiłam mamie zestaw kremów i była bardzo zadowolona.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: malinka »

Jaki prezent dla mamy? Odpowiedź brzmi - srebrna biżuteria. Ja bardzo się ucieszyłabym, gdybym otrzymała jakiś ładny naszyjnik czy też kolczyki. Kocham biżuterię i większość kobiet też ją ubóstwia.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: lewandowska »

to zależy co Twoja mama lubi, czym się interesuje ;)

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: farah557 »

Dobrym prezentem dla mamy może być voucher na wyjazd do SPA :) Sama chętnie bym coś takiego przyjęła. Kilka miesięcy temu miałam okazję być w strefie spa w hotelu Bristol bristolbusko/pl/ - bardzo wysoka jakość usług i przemiła obsługa.

Adrianwasilewski21
Posty: 5
Rejestracja: czw sie 20, 2020 12:29 am
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: Adrianwasilewski21 »

Może warto spojrzeć na luxuryproducts/pl/prezenty.html. Fajna oferta różnych prezentów, prestiżowych i eleganckich. Warto zwrócić na to uwagę.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: goskaa54 »

Myślę że dobrym pomysłem będzie wysłać mamę a najlepiej wybrać się razem z nią do kliniki klinika.cudmed/pl/ Zamów na przykład kilka zabiegów jak vagheggi czy laser frakcyjny i wasze ciało odżyje i nabierze blasku. Wszystko w atrakcyjnej cenie i w miłej atmosferze więc na pewno się odprężycie.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: Mella »

To może warto w takim razie zastanowić się nad wyborem czegoś pięknego w zakresie biżuterii? Jak znajdziesz wolną chwilę i jednocześnie zależy Ci na jakości wykonania, a twoja mam lubi także stylowe dodatki to koniecznie zajrzyj na Mokobelle mokobelle/com/pl/bizuteria/bransoletki/z-nitek-i-plecionki w przypadku których można liczyć na dotrzymanie warunków, przystępne ceny i ogrom możliwości m.in co do bransoletek, jak Czarna bransoletka warkoczyk z rozetką ze spinelem. Pozdrawiam serdecznie!


ODPOWIEDZ