Jaki prezent dla mamy

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: pikawka »

Każda biżuteria fajnie podkreśla własnie taki strój. Postaw na jakieś fajne kolczyki i naszyjnik. Może w oko wpadnie Ci coś takiego sklep.diamor/pl/kolczyki-zlote . Uważam, ze wybór odpowiedniej biżuterii jest równie ważny.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: Iskra »

No jeżeli chodzi o biżuterię to ja od siebie mogę polecić coś takiego https://chaton.pl/blog/25/znak-nieskonczonosci . Symbol nieskończoności nadaje się na każdą okazję, dlatego moim zdaniem w tym przypadku będzie to strzał w dziesiątkę. Jeżeli nie wiesz na co postawić to może być to dobry wybór.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: goskaa54 »

A czy twoja mama lubi czytac ksiażki? bo jeżeli tak to polecam zainteresowac się stroną jaką jest taniaksiazka/pl/wybor-charlotty-agnieszka-olejnik-p-1487516.html Znajdziesz tutaj bardzo interesujące oferty które powinny Ci się bardzo spodobac. Ceny nie są wygórowane jak na tak ciekawe książki a i mama może byc bardzo zadowolona.

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: deborah »

Może Paleta cieni iconic 3.0? Naturalne kolory sprawdzą się w przypadku makijażu codziennego, jak i na większe wyjścia. Uwielbiam tę paletkę za mocno napigmentowane barwy, które długo utrzymują się na powiece. Jeżeli Twoja mam lubi wykonywać makijaże, prezent na pewno się jej spodoba.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: bubaa »

Możliwości jest jak widać wiele - kosmetyki, biżuteria czy voucher do SPA :) Ja stawiam na biżuterię i na najbliższe urodziny mamy mam zamiar kupić jej złote długie kolczyki. rozglądałam się już w internecie za jakąś ciekawą ofertą i wpadła mi w oko ta ze sklepu Laru laru/pl/15-kolczyki. Przystępne ceny, duży wybór, świetna jakość. Ich biżuteria jest piękna :)

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: lewandowska »

Może świece zapachowe? Taki zestaw: sklep.bispol/pl/shop/zestawy-prezentowe może być miłym prezentem dla mamy :) Każda kobieta pragnie, by w jej domu było czysto i przytulnie, a takie świece dodają klimatu :) Dodatkowo świece sprawią, że w pomieszczeniu unosił się będzie aromatyczny zapach :) Sama stosuję takie świece i myślę, że to super pomysł na prezent ;)

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: Mella »

W takim razie jeżeli jeszcze nie udało Wam się znaleźć wyjątkowego miejsca na spędzenie udanego urlopu, czy nawet wolnego weekendu to w mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Jabłoń Lake Resort jablon-resort/pl/konferencje-na-mazurach/ które znajduje się na Mazurach. Przede wszystkim piękne otoczenie, świetna obsługa, strefa SPA i do tego możliwość organizacji wyjątkowych spotkań i konferencji z klientami, czy współpracownikami. Mam nadzieję, że również będziecie co do nich przekonani. Pozdrawiam serdecznie!

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: zuzia852 »

Moja mama niedawno zaczęła jeździć konno więc tak sobie myślę że w prezencie może bym jej zamówiła coś do tej jazdy co się jej przyda? Tutaj equishop/com/pl/ znalazłam sklep z takim asortymentem i mają dobre opinie od innych klientów więc myślę że warto, co myślicie o tym?

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: Android »

Jeśli chcesz podarować mamie coś extra w tym roku to zainteresuj się ofertą firmy smaczajama/pl/pl/c/Polecane-na-Dzien-Matki/578 Piękne i smaczne koszy delikatesowe w różnych konfiguracjach i cenach na pewno się spodobają każdej mamie. Ja osobiście zamawiam kosz Mamma Mia bo moja mama kocha wszystko co włoskie.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Jaki prezent dla mamy

Post autor: Danuta »

Myślę że na prezent nadaja się ekskluzywne świece zapachowe Obecnie można dostać mnóstwo kompozycji zapachowych. A regularne przebywanie w otoczeniu przyjemnych i relaksujących zapachów wpływa pozytywnie na kondycję całego organizmu. Moim zdaniem dobra propozycja na prezent.


ODPOWIEDZ