Dieta bezglutenowa

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Dieta bezglutenowa

Post autor: sofia11 »

ja zamawiam dietę bezglutenową na primate.diet/malpie-miasta/rybnik Na początku sama przygotowywałam sobie posiłki, ale stwierdziłam, ze to zbyt czasochłonne i drogie. Poszukałam diety pudełkowej i okazało się, że wychodzi ona taniej niż samodzielne gotowanie i jest smaczniejsza.

lunka
Posty: 333
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Dieta bezglutenowa

Post autor: lunka »

Wszystko da się zrobić samemu. W takiej diecie dobrze, aby pojawily się owoce - świeże i suszone. Jak o daktyle chodzi, to ja zdecydowanie polecam te z lidla. Zresztą, nawet na stronie marketowe/pl/daktyle-lidl/ możecie przeczytać, ze są one szeroko polecane.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Dieta bezglutenowa

Post autor: chorobo »

Jeżeli mogę wam coś podpowiedzieć, to moim zdaniem warto korzystać z różnych propozycji, jakie oferuje nam rynek. Moim zdaniem, w kontekście odchudzania, najlepiej sprawdzi sie porządna dieta pudełkowa od tamtam/com/pl/ . Oni oferują zdrowe, smaczne i pełnowartościowe posiłki z odmierzoną kalorycznością. Według mnie, to ogromne ułatwienie podczas odchudzania.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Dieta bezglutenowa

Post autor: Franczeska »

A gdzie zaopatrujecie się zazwyczaj w produkty bezglutenowe? Ja najczęściej robie takie zakupy on-line, na przykład w sklepie internetowym jawo2008/pl/ mają bardzo duży wybór. Kupuję tam między innymi bezglutenowe mąki, z których mogę przygotować pyszne, bezglutenowe naleśniki ;)


ODPOWIEDZ