Dieta bezglutenowa

Miri
Posty: 81
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:42 pm
Dieta bezglutenowa

Post autor: Miri »

Witam. Mam pytanie od czego zacząć przechodzac na dietę bezglutenowa?

Ennia
Posty: 88
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 6:50 am
Re: Dieta bezglutenowa

Post autor: Ennia »

Proponuję zacząć od porządku w kuchni. Jeżeli pozostają produkty glutenowe dla innych domowników - należy je oddzielić (najlepiej w oddzielnej szafce). Niektóre produkty, typu mąki - proponuję całkowicie usunąć. Mikser, toster, deski do pieczywa - najlepiej mieć oddzielne lub po każdym użyciu z produktami glutenowymi - starannie czyścić. Świetnym rozwiązaniem na poczatek jest dieta pudełkowa bezglutenowa Dzięki temu nauczysz się co jeść a czego nie. Jak równiez tego jak komponować ze sobą posiłki.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Dieta bezglutenowa

Post autor: pikawka »

Ze względu na swój tryb zycia stawiam na smaczne i zdrowe posiłki z cateringiem Nice To Fit You ntfy/pl/mozna-mozna bardzo podoba mi się różnorodność posiłków i ich zbilansowanie. Przez cały dzień czuję dzięki ich posiłkom energię ,dzięki której mam siłę do pracy no i oszczedzam dzięki temu sporo czasu

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Dieta bezglutenowa

Post autor: karinaMa »

Ale przecież dzisiaj powinniście podejść do tego tematu w sposób odpowiedzialny. Na pewno sami wiecie, co byłoby dla Was odpowiednie, więc po prostu zastosujcie się do tego. Myślę, że takie wskazówki jak michalwrzosek/pl/dieta/dieta-wege/ mogłyby być tutaj bardzo korzystne, więc śmiało weźcie je pod uwagę.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Dieta bezglutenowa

Post autor: treska »

Mnie lekarz też zalecil dietę bezglutenową. Było mi naprawdę trudno przyrządzać posiłki tego typu, więc praktycznie nic nie jadłam. A jak nie jadałam, to nie miałam siły.. dobrze, że koleżanka dala mi wtedy namiar na bodychief/pl/dieta-pudelkowa/wrzesnia czyli dietę pudelkową. Mają rozwiniętą ofertę, różnego rodzaju diety w tym właśnie bez glutenu.

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 416
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Re: Dieta bezglutenowa

Post autor: Magiee54 »

Tu są naprawdę dobrzy dietetycy https://projektzdrowie.info/ Mają gabinety w całej Polsce i pierwsza konsultacja jest za free. Także nic nie ryzykujecie.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Dieta bezglutenowa

Post autor: miksturka »

Decydując się na jakakolwiek diete moim zdaniem zawsze najbezpieczniej jest to uzgodnic z dietetykiem lub lekarzem bariatrą. odchudzanie.medicover/pl/ tutaj przyjmuja swietni specjalisci w tym zakresie :) Mnie dzieki pomocy pani dietetyk udało się zrzucic juz parę ładnych kilogramów

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Dieta bezglutenowa

Post autor: irenka »

Akurat dieta bez glutenu musi być bardzo starannie przygotowana. Dlatego warto zamówić sobie dietę pudełkową, która będzie eliminowała gluten. Taka dieta pudełkowa bez glutenu dostępna jest np. w tej firmie cateringowej fit-body/com/pl/dieta/plan-bez-glutenu/ . Sprawdź. Działają na terenie wielu miast. Dbają o jakość potraw. No i mają konkurencyjne ceny.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Dieta bezglutenowa

Post autor: chorobo »

Jak już rozmawiamy o dietach, to powiem wam, że ja ostatnio zastanawiałam się, co jeść żeby schudnąć. Koleżanka podpowiedziałam, że wiele ciekawych propozycji w tym zakresie można znaleźć na stronie portalu bedietcatering/pl. Polecam i wam tam zerknąć, jeżeli chcielibyście zrzucić jakieś kilogramy.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Dieta bezglutenowa

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli poszukujecie diety bezglutenowej w opcji pudełkowej to zajrzyjcie na bedietcatering/pl/olsztyn/. Co ważne Be Diet Catering oferuje zbilansowane i pełnowartościowe codzienne menu dostarczane pod wskazany adres, które kształtuje dobre nawyki żywieniowe i kontrolę efektów diety, a jednocześnie gwarantuje wygodę i oszczędność czasu. Będziecie bardzo zadowoleni z wyboru.


ODPOWIEDZ