Środki przeciwko przeziębieniom

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Środki przeciwko przeziębieniom

Post autor: knot »

jakie środki stosujecie by zapobiec zachorowaniu? jakieś suple? domowe sposoby? poradzćie coś!

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Środki przeciwko przeziębieniom

Post autor: miksturka »

Na mnie domowe sposoby niestety nie działają :) Dlatego wspomagam się viruprotect/pl/ i od tej pory nie zachorowałam jeszcze ani razu, także u mnie na plus

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Środki przeciwko przeziębieniom

Post autor: Franczeska »

Ja ostatnio mam niestety jakieś nawracające przeziębienie. Od początku roku byłam już chora kilka razy. Zazwyczaj mam wtedy zatkany nos, cieknący katar. Jak sobie z tym radzić? Co zrobić, aby mieć spokój z przeziębieniem na dłuższy czas?

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Środki przeciwko przeziębieniom

Post autor: treska »

A co polecacie na katarek u dzieci? Bo ja zastanawiam się właśnie nad aspiratorem ustnym do noska. W oko wpadł mi ten model helpmedi/com/pl/produkt/aspirator-ustny-kataru-dinorino/ bo cena nie jest wygórowana. Ktoś ma, używa?

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Środki przeciwko przeziębieniom

Post autor: zuzia852 »

A co myślicie o domowych sposobach na przeziębienie? Wiadomo, że jeśli domowe sposoby nie działają to trzeba już podać jakiś lek, czy w przypadku kataru spray do nosa. Macie jakieś sprawdzone sposoby na to jak pozbyć sie kataru domowymi sposobami ? Chętnie poczytam na ten temat.

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Środki przeciwko przeziębieniom

Post autor: Bonia »

Znowu jesień i się zaczynają katary i przeziębienia. Korzystam ostatnio z aerozoli do nosa dla dzieci conakatar/pl/ w formie zapobiegawczej i jest na razie OK. A Wy czym się posiłkujecie przy katarze?

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Środki przeciwko przeziębieniom

Post autor: Bonia »

Znowu jesień i się zaczynają katary i przeziębienia. Korzystam ostatnio z aerozoli do nosa dla dzieci conakatar/pl/ w formie zapobiegawczej i jest na razie OK. A Wy czym się posiłkujecie przy katarze?

minella
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Środki przeciwko przeziębieniom

Post autor: minella »

Po infekcji rotawirusowych u dziecka suplementuje multilac baby multilac/pl/multilac-baby/ , słyszałam że w tym czasie powinno się podawać probiotyki które wspomagają mikrobiom


ODPOWIEDZ