Blizny

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Blizny

Post autor: knot »

Chcialabym pozbyc sie bardzo nieladnej blizny, ktora sprawia mi kompleksy... nie wiem co najlepiej kupic, jakie srodki pomoga?

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Blizny

Post autor: Kswerk »

A próbowałaś plastrów silikonowych? Na przykład na sikatris.biovenahealth/com/ masz super :) moim zdaniem warto wypróbować bo to naprawdę może dużo dużo zmienić

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Blizny

Post autor: Pigwa »

hmm wiesz co może warto spróbować zabiegów laseroterapii chirurgplastyczny-krakow/pl/laseroterapia/ ? Ja miałam blizny po trądziku, które naprawdę bardzo nieładnie wyglądały. W sumie to nawet nie tylko blizny ale miałam tez takie wgłębienia, więc aby je zamaskować musiałam nakładać dość dużo podkładu. Po kilku zabiegach laseroterapii blizn prawie nie widać, a ja nie muszę się już tak mocno malować.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Blizny

Post autor: Android »

Jeżeli masz blizny które cię denerwują i chcesz aby znikły to idealna będzie ta klinika medycyny estetycznej. Postaw na najlepsze zabiegi a takie masz w ofercie tej kliniki https://the-clinic.pl/oferta/chirurgicz ... -skornych/ Usuną blizny za pomocą laseroterapii lub zabiegu chirurgicznego usuwania zmian skórnych. Ich specjaliści dobiorą najlepszą metodę a ty na pewno odzyskasz piękną skórę i pewność siebie.


ODPOWIEDZ