Odwyk czy terapia?

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Odwyk czy terapia?

Post autor: Samanta »

Pewnie wielu z was zastanawia się czy osoba uzależniona musi iść na odwyk czy wystarczy tylko terapia. Z mojego doświadczenia wiem, że czasami dorywcze wizyty u psychoterapeuty niestety nie są skuteczne. Mój brat odzyskał równowagę dopiero po powrocie z Ośrodka Terapii Borowik w którym spędził dwa miesiące.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Odwyk czy terapia?

Post autor: zuzia852 »

Polecam Prywatny Ośrodek olcha.waw/pl/ , który zajmuje się nie tylko uzależnieniem od alkoholu. Mają certyfikowanych specjalistów terapii uzależnień, terapeutów, lekarzy. Moim zdaniem warto im zaufać i sprawdzić to miejsce.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Odwyk czy terapia?

Post autor: pariss »

To zależy z jakim problemem się zmagasz. moim zdaniem terapia pod okiem doświadczonego terapeuty w dobrym ośrodku to najlepsze rozwiązanie. Takich miejsc jest w Polsce całkiem sporo ale ja ze swojej strony zdecydowanie polecam NEFO facebook/com/NefoPL/. Indywidualne podejście do pacjenta, skuteczne terapie, rozsądne ceny pobytów.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Odwyk czy terapia?

Post autor: miksturka »

Gdyby cos, to w Wisle jest bardzo dobry osrodek odwykowy.Mojemu bratu pomogli wyjsc z nałogu :)

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Odwyk czy terapia?

Post autor: menni »

Jedno i drugie tak naprawdę jest koniecznie. I jeśli potrzebne jest komuś z waszych bliskich leczenie uzależnień prywatnie warszawa to polecam zgłosić się do pani Oli Gut, to sprawdzona specjalistka

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: Odwyk czy terapia?

Post autor: Alexia »

Wydaje mi się, że to dopiero stwierdzi specjalista podczas pierwszej rozmowy. Trudno tak od razu stwierdzić czy potrzebny będzie odwyk, czy terapia. Warto się zwrócić w tej sprawie na przykład do Ośrodka Borowik. Pracują w nim specjaliści, którzy z całym sercem są oddani podopiecznym.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Odwyk czy terapia?

Post autor: chorobo »

Jeżeli interesuje was terapia dzienna, lub na przykład półstacjonarna, to myślę że tutaj vita-nova/pl/terapia-stacjonarna/ bez wątpienia będziecie w stanie wziąć w niej udział. Ja mam zamiar wziąć udział tam w warsztatach terapeutycznych, ponieważ słyszałam o nich wiele pozytywnych opinii, więc myślę że i mnie się przydadzą


ODPOWIEDZ