Pediatra

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Pediatra

Post autor: Iskra »

Pół roku temu urodziło mi się dziecko, dlatego najwyższa pora udać się na badania kontrolne. Zależy mi na doświadczonym pediatrze, który działa na terenie Śląska - moglibyście mi kogoś polecić? Zależy mi na pediatrze z dużym doświadczeniem i odpowiednim podejściem zarówno do dziecka, jak i rodzica. Sąsiadka razem z dzieckiem chodzi do lekarza https://pediatra.slask.pl/ i jest bardzo zadowolona, na pewno dużym plusem jest to, że dojeżdża do pacjenta - czy warto skorzystać z jego usług? Moje dziecko jest najważniejsze, dlatego liczę na waszą pomoc - moglibyście się wypowiedzieć na ten temat? Będę wdzięczna za pomoc!

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Pediatra

Post autor: Kswerk »

Na pewno na welbi/pl/telemedicine/ można teleporady sprawnie umówić, może to wystarczy? wygodna metoda bardzo

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Pediatra

Post autor: zuzia852 »

Po wielu nieudanych próbach leczenia mojego dziecka, byłam załamana. W końcu, przez polecenie mojej siostry trafiłam na dobrego alergologa z CMP Gocław, który poprawnie zdiagnozował moją córkę. Dolegliwości związane z katarem który praktycznie trwał non stop oraz dziwne wysypki w końcu przestały nas męczyć. Polecam wszystkim alergikom tą placówkę.


ODPOWIEDZ