Siwe włosy - jak sobie z nimi radzić?

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Siwe włosy - jak sobie z nimi radzić?

Post autor: Mella »

Jak radzić sobie z siwymi włosami po 40-ce bo u męża ich coraz więcej na głowie i już sami nie wiemy co z tym robić. Pozdrawiam i z góry dziękuję za konkretne podpowiedzi wybierając odpowiednie preparaty o naturalnym składzie :)

Marson
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 2:28 pm
Re: Siwe włosy - jak sobie z nimi radzić?

Post autor: Marson »

Tutaj skutecznie może pomóc dobry preparat na siwe włosy, a dokładnie chodzi mi tutaj o GR-7 gr-7.eu/ który naprawdę fajnie się sprawdza pod względem skuteczności działania, dobrej ceny i też składu bo przede wszystkim skupia się na naturalnych produktach bez substancji farbujących.

SebastianUs
Posty: 70
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 10:04 am
Re: Siwe włosy - jak sobie z nimi radzić?

Post autor: SebastianUs »

Też stosuję preparat GR-7 gr-7.eu/ pomógł mi dość szybko, a zdecydowałem się na ten wybór bo mój barber mi polecił. Przywraca dość szybko naturalny kolor włosów poprzez wnikanie w cebulki włosów pobudzając je do produkcji melaniny. Efekt w pełni pozytywny i to bez jakichś zaawansowanych zabiegów.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Siwe włosy - jak sobie z nimi radzić?

Post autor: Mella »

Mega dzięki za wskazówki :D W takim razie zabieram się za sprawdzenie i może zamówię!

Jarsek
Posty: 59
Rejestracja: pn wrz 14, 2020 5:21 pm
Re: Siwe włosy - jak sobie z nimi radzić?

Post autor: Jarsek »

Też mogę się zgodzić że warto zastanowić sie własnie nad takim preparatem jak GR-7 ktory stosuję od kilku tygodni. Po 40-stce już sporo mi się tych włosów zaczeło pojawiać. Niestety nie przekonałbym się do malowania, więc ostatnia szansa w tej nierównej walce z genami :D W kilka tygodni naprawdę z ponad połowa ich zniknęła i wrócił ciemny kolor, jestem zachwycona :)

lunka
Posty: 334
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Siwe włosy - jak sobie z nimi radzić?

Post autor: lunka »

Polecam wybrać się do barbera i pomyśleć również o farbowaniu. Nie zapominajcie także o odpowiedniej pielęgnacji. W sklepie adamszulcbarber/com/sklep znajdziecie szeroki wybor kosmetyków do włosów i brody.

chorobo
Posty: 683
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Siwe włosy - jak sobie z nimi radzić?

Post autor: chorobo »

Nie wiem jakby, ale uwielbiam dbać o swoje włosy i przykładam się do codziennej pielęgnacji. Niedawno zauważyłam swoje pierwsze siwe włosy i zastanawiałam się, czy to genetyka, czy jednak zbyt dużo stresu pojawia się w moim życiu. Szukałam jakiś ciekawych artykułów na ten temat i na stronie tego bloga vitapil/pl/blog/czy-da-sie-w-jakikolwiek-sposob-opoznic-przedwczesne-siwienie znalazłam wiele cennych wskazówek, dotyczących opóźnienia siwienia włosów. To bardzo ciekawa sprawa.


ODPOWIEDZ