Fizjoterapia - specjaliści

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Fizjoterapia - specjaliści

Post autor: Mella »

W przypadku kiedy szukacie przede wszystkim konkretnej pomocy w zakresie poradzenia sobie z uciążliwi kontuzjami to tutaj jak najbardziej do sprawdzenia mogę polecić Wam w Krakowie gabinet z którego korzystałam w przypadku problemów ze stopami i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona efektami. To co ich wyróżnia to zdecydowanie profesjonalni i dokładność wykonywanych zabiegów, polecam zajrzeć na reha-kfz/pl/service/rehabilitacja-stopy/ gdzie dowiecie się więcej i co najważniejsze znajdziecie świetnych specjalistów z którymi wrócicie do zdrowia.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Fizjoterapia - specjaliści

Post autor: kasiunia »

Tak się niestety często składa ,że po różnego rodzaju sytuacjach, wypadkach czy zabiegach zmuszeni jesteśmy do skorzystania z zabiegów fizjoterapeutycznych. Kilka miesięcy temu właśnie korzystałam z takich zabiegów i ich efekt przeszedł moje oczekiwania. Zauważyłam także w naszej przychodni znaczące zmiany. Otóż placówka medyczna korzysta z nowego programu dedykowanego dla takich placówek. W programie tym karta badania fizjoterapeutycznego prowadzona jest w formie elektronicznej co znacząco ułatwia pracę oraz obsługe pacjentów.

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Fizjoterapia - specjaliści

Post autor: Pigwa »

To prawda, że po niektórych zabiegach czy po zakończeniu leczenia urazów stawów i mięśni konieczne jest skorzystanie z pomocy fizjoterapeuty lub rehabilitanta. Jeśli szukacie rehabilitantów z dużym doświadczeniem to zerknijcie na ofertę centrum medycznego Open Medical openmedical/pl/ . Centrum to oferuje zabiegi rehabilitacji oraz fizjoterapii wykonywane przez bardzo dobrych fizjoterapeutów przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń oraz przyrządów do ćwiczeń. Dodatkowo w centrum przyjmuje także ortopeda, dzięki czemu można na miejscu skorzystać z konsultacji specjalisty.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Fizjoterapia - specjaliści

Post autor: sofia11 »

Oj znam to. Mi na takie bóle pomogła fizjoterapia. Od jakiegoś czasu regularnie chodzę na fizjoterapię do technologiaciala/pl/ i widzę niesamowite efekty! Ból praktycznie mi nie dokucza. Jestem zdania, że warto dbać o swoje zdrowie i cieszę się, że są tacy specjaliści w naszym mieście.

Kasiaaa
Posty: 21
Rejestracja: śr lut 26, 2020 12:07 am
Re: Fizjoterapia - specjaliści

Post autor: Kasiaaa »

Niedawno dowiedziałam się od mojej fizjoterapeutki, że moje problemy z kręgosłupem i lędźwiami mają swoje źródło w słabości mięśni dna miednicy. Zdrowsze i elastyczniejsze mięśnie dna miednicy wpływają pozytywnie m.in. na utrzymywanie prawidłowej postawy, zmniejszenie dolegliwości bólowych pleców czy życie seksualne. Powinniśmy przywiązywać większą wagę do treningu tej części ciała. Moja fizjoterapeutka szkoli się w Bebo treningu. To właśnie jest metoda usprawniania mięśni dna miednicy. Nazwa pochodzi z niemieckiego „Beckenbodentraining”. Kursy organizuje zespół Bebotrening bebotrening/pl/blog/kurs-dla-fizjoterapeutow-i-poloznych-wg-koncepcji-bebo/

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Fizjoterapia - specjaliści

Post autor: gosiek »

Pewnie w każdym mieście można znaleźć takich specjalistów fizjoterapii. I w prywatnych gabinetach, w szpitalach. Na stronie Carolina Medical Center widzę także w ofercie usługi rehabilitacyjne. A to jest szpital gdzie zajmują się głównie urazami i leczeniem kręgosłupa, wykonują szczegółową diagnostykę, operacje, leczenie zachowawcze.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Fizjoterapia - specjaliści

Post autor: treska »

Fizjoterapia dla dorosłych w fizjoterapeuta wrocław to profesjonalna forma leczenia i rehabilitacji, która pozwala na przywrócenie sprawności ruchowej oraz poprawę jakości życia pacjenta. Musicie mieć to na uwadze!

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Fizjoterapia - specjaliści

Post autor: kygo »

Myślę, że powinniśmy też wiedzieć, gdzie można zakupić sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Widziałam tutaj takie akcesoria jak na przykład balkonik do chodzenia: https://musi-med.pl/pl/c/Balkoniki%2C-p ... hodziki/23 . Jest to bardzo dobrze wyposażony sklep internetowy.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Fizjoterapia - specjaliści - odzież

Post autor: lewandowska »

Moim zdaniem każdy specjalista ze środowiska medycznego i około medycznego, powinien mieć odpowiedni ubiór podczas wykonywanego zawody. Dlatego jeśli jesteś np. fizjoterapeutą, warty Twojej uwagi może być sklep medyczny Poznań , który oferuje ciekawą odzież i obuwie, które mogą okazać się niezwykle wygodne, a jednocześnie wyjątkowe w swojej prezencji. Myślę, że warto zadbać o swój wygląd i komfort podczas wykonywanej pracy.

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Fizjoterapia - specjaliści

Post autor: Amy9602 »

W Warszawie bardzo szybkie terminy do fizjoterapeuty w tym też do tego uroginekologicznego mają w enel med z pakietem indywidualnym, w sumie to z dnia na dzień miałam wizyte aż się zdziwiłam że tak szybko


ODPOWIEDZ