Opieka nad chorym w domu

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Opieka nad chorym w domu

Post autor: miksturka »

Jeśli chodzi o skuteczny powrót do zdrowia, powinniśmy pamiętać jak ważna jest dbałość o nasze samopoczucie oraz to, jaka aura nas otacza. Bardzo fajnie w tym celu się sprawdzają orgonity. Gdybyście byli zainteresowani zamówieniem takiego przedmiotu, to podrzucam namiar na świetnie wyposażony sklep ekodlaciebie/pl/86-orgonity :) Ich zadaniem jest neutralizacja promieniowania, na przykład z urządzeń elektronicznych, które wytwarzają rakotwórcze fale

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Opieka nad chorym w domu

Post autor: kygo »

U chorych na covid bardzo często też pojawiają się problemy z apetytem. Mało kto słyszał o nutridrinkach - czyli pełnowartościowych substancjach odżywczych w postaci płynnej diety. Poczytajcie o produktach Fresubin i Nutrica, które można kupić w DOZie w super cenach.

farah557
Posty: 99
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:13 am
Re: Opieka nad chorym w domu

Post autor: farah557 »

Często opieka nad schorowanym seniorem jest bardzo trudna i wymaga specjalistycznej wiedzy medycznej. Podobnie było z moją ciocią - niestety w domu nie dawaliśmy już sobie rady i trzeba było wybrać ośrodek opiekuńczy. Długo szukaliśmy idealnej placówki i po konsultacji z lekarzem wybór padł na klinikaseniora/pl/. Pracują tam wykwalifikowani specjaliści, a panująca serdeczna atmosfera sprawia, że ciocia bardzo dobrze się tam czuje.

lewandowska
Posty: 183
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Opieka nad chorym w domu

Post autor: lewandowska »

To wszystko zależy w jakim stanie jest chory. Jeżeli wokół niego trzeba wykonywać wiele medycznych czynności to może być bardzo ciężko, ale jeśli jest to osoba, która po części jest samodzielna to można wtedy opiekę nad nią pogodzić z innymi codziennymi obowiązkami. Ja mam w domu 90 letnią babcię i w sumie nasza opieka sprowadza się do mierzenia jej ciśnienia, robienia EKG (moja mama jest pielęgniarką), podawania odpowiednich leków i pomocy w kąpaniu się :) Generalnie jak szukacie dobrego aparatu EKG to mama kupiła ostatnio aparat EKG STRING Opus - si-cura/pl/ w tym właśnie sklepie medycznym i z tego co słyszę, to bardzo go zachwala, więc może ktoś też skorzysta na tym poleceniu :)

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Opieka nad chorym w domu

Post autor: gitarka »

Z różnymi chorobami możemy się spotkać. Warto więc wiedzieć o nich co nie co. Dlatego właśnie polecam blog nowafarmacja/pl/blog/bostonka-choroba-bostonska-wirus-bostonski-objawy-przebieg-zakaznosc-i-leczenie . Myślę, że zainteresują Was te treści.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Opieka nad chorym w domu

Post autor: kasiunia »

Wszystko zależy przede wszystkim od rodzaju dolegliwości czy schorzenia. Są stany chorobowe, które wymagają fachowej opieki także w domu a są sytuacje, gdzie jeśli tylko wiemy jak powstępować damy radę sami. Jeśli będziemy mieć do dyspozycji spray do nosa dla dzieci z pewnością damy radę sami i poradzimy sobie z katarem. Warto więc mieć dobrze wyposażoną apteczkę domową.

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Opieka nad chorym w domu

Post autor: Niko_dem »

Niestety nie każdego stać na całodobową opiekę i poświęcanie swojego pełnego czasu na opiekę nad seniorem. My z żoną zdecydowaliśmy się na zatrudnienie opiekuna, który przychodzi do nas codziennie rano i zostaje do popołunia. Pomaga rodzicom w codziennych czynnościach, daje leki i przygotowuje jedzenie. Odpowiednią osobę znaleźliśmy dzięki platformie superwnuk/pl/. Można znaleźć tam opiekuna z okolicy, który zna potrzeby seniorów i stanowi dla nich nieocenione wsparcie.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Opieka nad chorym w domu

Post autor: patrycja7 »

Ja bardzo często zaglądam do różnych aptek internetowych. Bardzo często mają dużo lepsze oferty niż apteki stacjonarne. Na przykład Apteka Galen: aptekagalen/pl/veraderm-zel-silikonowy-do-leczenia-blizn-14g . Polecam zakupy w tej aptece.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Opieka nad chorym w domu

Post autor: pikawka »

Warto robić zakupy w aptekach internetowych. Można tam znaleźć bardzo duży wybór nie tylko leków - ale też kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji. Zachęcam do bliższego zapoznania się z ofertą tej apteki: a-manada/pl/pempa-pulsoksymetr-napalcowy-oxy100-1-sztuka .


ODPOWIEDZ