Psycholog dziecięcy

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Psycholog dziecięcy

Post autor: treska »

Warto też pamiętać, że Promitis ma więcej oddziałów na terenie Polski :)

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Psycholog dziecięcy

Post autor: lunka »

Gdzie dokładnie znajdują się oddziały Promitis?

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Psycholog dziecięcy

Post autor: bubaa »

ale to przecież nie jedyne miejsce, gdzie przyjmują naprawdę doświadczeni i sprawdzeni specjaliści. od siebie polecam też poradnię Help Kids z Warszawy ( Mokotów). kompleksowa opieka i wsparcie dla dzieci w każdym wieku ( także dla młodzieży).

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Psycholog dziecięcy

Post autor: gitarka »

Najlepiej porozmawiać z psychologiem - a teraz specjaliści działają także online. Jeśli mogę coś poradzić to polecam ośrodek psychoterapii i pomocy psychologicznej Pomarańczowe Ja. Oni zaoferują między innymi takie rozwiązanie jak konsultacje psychologiczne Poznań: http://www.terapiapoznan.pl/konsultacje-psychologiczne/ .

PatrycjaOneal
Posty: 33
Rejestracja: sob cze 20, 2020 7:05 pm
Re: Psycholog dziecięcy

Post autor: PatrycjaOneal »

W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe, łacznie ze stanami depresyjnymi.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Psycholog dziecięcy

Post autor: zuzia852 »

Gdzie czeka mnie najlepsza psychoterapia warszawa dla dziecka ale też dorosłych?

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Psycholog dziecięcy

Post autor: malinka »

Widzę, że interesuje was psycholog dziecięcy warszawa . Skoro tak, to warto tutaj wspomnieć o firmie Good Life, ponieważ mają oni doświadczenie, wiedzę i są niezawodni w swoim fachu. Mają świetne podejście do pacjentów, tym bardziej tych młodszych i wspierają ich na każdym kroku.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Psycholog dziecięcy

Post autor: lunka »

Ze swojej strony natomiast polecam https://centrum-terapii.pl/ w Warszawie. Dzięki ich holistycznemu podejściu i indywidualnym terapiom, widzimy pozytywne zmiany każdego dnia.


ODPOWIEDZ