Mechanik

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Mechanik

Post autor: deborah »

Mechanik Niemcy - szukam sprawdzonej agencji pracy, która może pomóc znaleźć zatrudnienie za granicą. Jaką polecacie?

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Mechanik

Post autor: treska »

Ja niestety nie mam namiaru na żadnego sprawdzonego mechanika w tych okolicach. Niemniej jestem zdania, że nie ważne gdzie przebywamy - warto mieć namiar na mechanika jak i wynajem samochodów. Ostatnio od znajomych dostałam namiar na wynajem samochodów Kraków i szczerze polecam ich usługi.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Mechanik

Post autor: Franczeska »

Jeśli z kolei ktoś z Was szukałby sprawdzonego elektryka samochodowego z Tarnowa lub okolic, to polecam zapoznać się z ofertą firmy OMT Serwis dostępną na stronie internetowej omt-serwis/pl/usluga/elektryk-samochodowy-tarnow/. Możecie tam liczyć na szybką i fachową naprawę Waszego auta ;)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Mechanik

Post autor: chorobo »

Moim zdaniem, jeżeli chodzi o naprawę samochodów, to bardzo duże doświadczenie w tej branży ma bez wątpienia firma auto-help24/pl/. Jeżeli wcześniej o nich nie słyszeliście, to koniecznie w wolnej chwili zapoznajcie się z ich ofertą. Mają wiele naprawdę ciekawych opcji do wyboru, więc myślę że nie będziecie żałować.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Mechanik

Post autor: lewandowska »

Niemieckiego pośrednictwa pracy dla mechaników niestety nie znam, ale jeśli chodzi o niemiecką precyzję to Bosch serwis boschcarservice/com/pl/pl sprawdzi się idealnie. Ogólnopolska sieć salonów, nowocześnie wyposażonych, utrzymujących jednakowo wysoki standard swoich usług. W dogodnych lokalizacjach i z przystępnym czasem oczekiwania na obsługę.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Mechanik

Post autor: bubaa »

ceny w niektorych warsztatach powodują zawrót głowy... zauwazyliscie?

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Mechanik

Post autor: pariss »

no fakt, zwłaszcza w dużych miastach jak chociażby Warszawa... dlatego ja szukam jakiegoś dobrego mechanika pod miastem :) I tu pytanie do Was, czy naprawialiście już swoje auta w serwisie https://automatraszek.bosch-service.pl/pl/? warto?


ODPOWIEDZ