Super pomysł

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Super pomysł

Post autor: menni »

Jedna z lepszych stron dostępnych z zabawkami to taniaksiazka/pl/zabawki-dla-dzieci-c-5000_5249.html . Sama regularnie ją sprawdzam i poluje na jakieś ciekawe okazje. W rodzinie mam pełno dzieciaków wiec co chwila jakieś ma urodziny, trzeba być zawsze przygotowanym

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Super pomysł

Post autor: chorobo »

Może ktoś z was zbiera monety? Ja zainteresowałam się, dzięki temu artykułowi skarbnicanarodowa.info/pl/denar-dzieje-dawnej-rzymskiej-monety/ . Chciałam się was zapytać czy to dobry pomysł kolekcjonować złote monety, które również są tutaj dostępne? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Super pomysł

Post autor: patrycja7 »

A czy słuchacie muzyki na gramofonach? Uważam, że brzmi zupełnie inaczej niż muzyka puszczona na przykład z komputera. Warto wiedzieć, że sklep internetowy Winylownia prowadzi sprzedaż płyt takich jak płyta winylowa ariana grande positions: winylownia/pl/pl/products/ariana-grande-positions-lp-coke-bottle-clear-vinyl-103236.html .

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Super pomysł

Post autor: zdrowaja »

Ja nie jestem przeciwna jakiemukolwiek pomysłowi. Nawet uważam, że warto sięgać do tego, co ma wzięcie. I jeśli mówimy już o czymś takim, to wiem, że dziś hulajnogi wyczynowe robią się popularne. I nie, nie mam wcale nic naprzeciwko elektrycznym, ale rozważam raczej tradycyjne. Po prostu, wydaje mi się to logicznym. A wy jakie macie zdanie?

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Super pomysł

Post autor: kasiunia »

Czasami pewne sytuacje albo zdarzenia rodzą się przypadkowo - z potrzeby chwili. Tak właśnie na swoje dość innowacyjne hobby trafił mój mąż. Otóż jakiś czas temu zainteresowały go meble antyczne a dokładniej renowacja tych mebli. To bardzo żmudne ale i relaksujące zajęcie. Potrzeba dużo wytrwałości by najpierw stare meble znaleźć a później znaleźć sposób by nadać im nowy wygląd i drugie życie.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Super pomysł

Post autor: lunka »

Widze, że mowa tutaj o gramofonach. Nic w tym dziwnego, a to dlatego że wracają one do łask. Ja wam powiem, że na stronie vinyllove/pl/ vez najmniejszego problemu możecie sprawdzić sobie rankingi i porównania na tego typu sprzęt.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Super pomysł

Post autor: gitarka »

Mój tata uwielbia sportowe samochody. Dlatego idealnym prezentem dla niego z pewnością byłaby przejażdżka sportowym samochodem. Takie możliwości widziałam ostatnio na stronie autonator/pl/samochody/lamborghini-gallardo-aston-martin-db9 . Myślę, że będzie zachwycony.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Super pomysł

Post autor: Danuta »

Moje dziecko uwielbia układać puzzle. Więc znalazłam taka ofertę tu bee/pl/13188-puzzle-przestrzenne-3d-4d-dla-dzieci Mam tu duży wybór puzzli 3D i 4D i to w cenach promocyjnych. A że Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, to na pewno skorzystam z tej oferty.

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Super pomysł

Post autor: Amy9602 »

Myślę, że każdy tato ucieszy się z olejku CBD ;D Jak go mama zdenerwuje to sobie zaaplikuje i od razu będzie spokojniejszy i bardziej zrelaksowany :D Fajne zestawy w dobrej cenie znajdziesz na stronie bit.ly/olejki_cbd_albahemp

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Super pomysł

Post autor: chorobo »

łiłooooo


ODPOWIEDZ