Dobre oprogramowanie medyczne?

SebastianUs
Posty: 70
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 10:04 am
Dobre oprogramowanie medyczne?

Post autor: SebastianUs »

Jakie oprogramowanie medyczne możecie mi polecić? Szukam skutecznego rozwiązania do umawiania wizyt i obsługi pacjentów.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Dobre oprogramowanie medyczne?

Post autor: Mella »

Zależy oczywiście od potrzeb, jeśli chodzi o wersję do gabinetu medycznego czy małej praktyki to mogę polecić Klinika24 klinika24/pl/ ma szeroki zakres funkcjonalności od e-rejestracji, sprawny obieg dokumentów, baza leków Pharmindex z którą można wystawiać recepty online. Nie jest to drogie rozwiązanie, a oszczędza bardzo dużo czasu. No i udaje się unikać wielu błędów m.in nakładających się wizyt.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Dobre oprogramowanie medyczne?

Post autor: lewandowska »

Myślę, że warto zwrócić się do firmy asiston/pl/ nowoczesne systemy zarządzania firmą, pracownikami, elektroniczny obieg dokumentów czy system CRM to innowacyjne rozwiązania IT, które znacząco ułatwiają prowadzenie każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od branży. Co ważne, warto tego typu oprogramowania dostosować do dokładnych potrzeb, a jest możliwe jedynie przy współpracy profesjonalistów posiadających odpowiednie doświadczenie i umiejętności.

Marson
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 2:28 pm
Re: Dobre oprogramowanie medyczne?

Post autor: Marson »

Jak najbardziej tutaj się zgadzam co do platformy Klinika24, przede wszystkim funkcjonalny i wygodny w codziennym użytku. Wszystkie moduły działają poprawnie, no i nieduży koszt także dla mnie trudno będzie znaleźć lepsze rozwiązanie.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Dobre oprogramowanie medyczne?

Post autor: chorobo »

Jeżeli o mnie chodzi, to ostatnio zastanawiałam się, jak działa rozliczanie delegacji online. Kolega doradził mi, że tego typu sprawami zajmuje się między innymi firma primesoft/pl, więc jeżeli również jesteście zainteresowani tego typu oprogramowania, to koniecznie sobie do nich zerknijcie.

kaleta
Posty: 109
Rejestracja: pt gru 18, 2020 1:42 pm
Re: Dobre oprogramowanie medyczne?

Post autor: kaleta »

Ogólnie jako wsparcie przy zarządzaniu polecam wykorzystywać system Berberis. Diametralna zmiana jest do osiągnięcia w krótkim czasie.
Żadne cudowne metody, tylko działania krok po kroku. I wtedy docelowo osiągniecie coś naprawdę dużego.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Dobre oprogramowanie medyczne?

Post autor: zuzia852 »

Na myśl przychodzi mi też taka propozycja, jak aplikacje internetowe szczecin , jeśli ktoś np. prowadzi własną prywatną przychodnię.


ODPOWIEDZ