Zdrowie psychiczne

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 416
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Zdrowie psychiczne

Post autor: Magiee54 »

Zamierzacie zadbać o swoje zdrowie psychiczne? Szukacie profesjonalistów, którzy wam w tym pomogą? Ze swojej strony mogę wam polecić harmonia.luxmed.pl/ . Sam skorzystałem z ich pomocy jakiś czas temu i nie zawiodłem się. Gołym okiem widać, że są to specjaliści w tej dziedzinie. Można im śmiało zaufać.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Zdrowie psychiczne

Post autor: kasiunia »

Jak zadbać o zdrowie psychiczne? Przede wszystkim trzeba mieć świadomość tego ,że z czymś takim w ogóle mamy do czynienia .W skrajnych wypadkach oczywiście należy udać się do lekarza specjalisty. Są jednak także sposoby poradzenia sobie z takimi dolegliwościami jak depresja czy stres we własnym zakresie. Poznajcie olejek cbd 10% https://cbdgreen.pl/produkt/olejek-kono ... reen-line/ , który ma olbrzymi wpływ na prawidłowy sen , radzenie sobie ze stresem czy stanami lękowymi.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Zdrowie psychiczne

Post autor: Kswerk »

Mam nadzieje ze coraz więcej osób będzie dbać o swoje zdrowie psychiczne. Sam wykonałem podzielność uwagi test i moim zdaniem to genialny krok i to była jedna z moich lepszych decyzji w życiu

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Zdrowie psychiczne

Post autor: gosiek »

Coraz więcej osób ma problemy ze swoim zdrowiem psychicznym, narażeni jesteśmy na to przez pęd życia, mnóstwo stresów dookoła. A też społeczeństwo jest z roku na rok coraz słabsze. Nie ma powodu do wstydu jeśli okazuje się, że trzeba skorzystać z pomocy, wręcz powinno się o tym głośno mówić. A obecnie leczenie depresji może polegać nie tylko na braniu tabletek, są inne skuteczne metody terapeutyczne.


ODPOWIEDZ