Dom seniora ?

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Dom seniora ?

Post autor: chorobo »

Szczerze mówiąc, sama ostatnio miałam problem z podjęciem decyzji, który dom opieki wybrać. Znajomy poradził mi, żeby zerknęła sobie w wolnej chwili na propozycje tej firmy zoloboklasu/pl/zespol/ i nie ukrywam, że z tego co widzę, to mają w tym naprawdę bardzo duże doświadczenie. Jakie są wasze wrażenia jeżeli chodzi o ich ofertę?

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Dom seniora ?

Post autor: violet »

Zanim zdecyduję się na odpowiedni dom dla mojego seniora, wcześniej muszę mieć pewność, że będzie miał on tam co robić. I wydaje mi się, że nie warto sobie z tym wszystkim pozwolić na pierwsze lepsze miejsce, bo potem będziemy żałować. Jednak jedno wam powiem - dbam o moich dziadków. Układanki dla seniora to coś, co pozwala mi na wsparcie ich.

JagodaLa
Posty: 86
Rejestracja: czw sty 30, 2020 12:03 am
Re: Dom seniora ?

Post autor: JagodaLa »

My już pożegnaliśmy najstarszego seniora w naszej rodzinie. Trzeba się z tym przecież liczyć. Do kilku miesięcy by już bardzo słaby, więc szykowaliśmy się na to, że odejdzie niedługo. Mieliśmy umówione biuro usług pogrzebowych https://vladex.pl , które przygotowało wszystkie sprawy organizacyjne. Było na bardzo miło, jak dużo ludzi, którzy znali dziadka przyszło go pożegnać.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Dom seniora ?

Post autor: pariss »

Bardzo dobrą alternatywą dla takiego domu seniora jest zatrudnienie wykwalifikowanej opiekunki, która będzie opiekować się osobą starsza w jej własnym domu. To daje ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. a takich opiekunów zatrudnia na przykład firma Symeon. Indywidualne podejście do klienta, konkurencyjne ceny, duża dawka empatii i zrozumienia w stosunku do seniora.


ODPOWIEDZ