Dom seniora ?

Rita
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 04, 2020 11:00 am
Dom seniora ?

Post autor: Rita »

Hej, znacie moze jakies porzadne domy seniora w okolicach Inowroclawia? Glownie zastanawiam sie nad tym miejscem w Piotrkowie Kujawskim podtopolami.eu ze wzgledu na pogarszajacy sie stan zdrowia mojego dziadka - nie mam mozliwosci opiekowania sie nim przez całą dobę a wyczytałam że oferują opiekę dzienną jak i caloodobową. No i widze ze budynek jest bardzo dobrze wyposazony jak i dostosowany dla osob starszych i schorowanych. Co myslicie?

Awatar użytkownika
pawksi
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:39 pm
Re: Dom seniora ?

Post autor: pawksi »

Nie sądziłem, że znajdę coś tak faktycznie dobrego.

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Re: Dom seniora ?

Post autor: Ive »

nigdy nie korzystałam z takich usług ale kiedyś kto wie

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: Dom seniora ?

Post autor: wodzirej »

Dom seniora to dobre rozwiązanie jak nie możemy i nie dajemy rady z pomocą danej osobie. Niestety my znaleźliśmy się w takim punkcie i musimy przetransportować tatę do takiego ośrodka. Tylko zanim tam trafi musimy wykonać parę badań, a że jest to osoba leżąca to potrzebny nam będzie specjalistyczny transport. Szpital niestety nie da nam karetki dlatego też szukamy takiej prywatnej. I tak trafiliśmy na tę firmę rmedyk/pl/ która bez problemu przewiezie tatę i na badania i do tego ośrodka

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Dom seniora ?

Post autor: goskaa54 »

Moja babcia uwielbia czytać książki wiec polecam do takiego domu dostarczyć kilka nowych pozycji, jak np taniaksiazka/pl/prawdziwe-kolory-kristin-hannah-p-1372384.html Wielu osobom spodobała by się ta ksiazka. Na pewno warto o tym pomyśleć.

oponka25
Posty: 33
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:49 pm
Re: Dom seniora ?

Post autor: oponka25 »

A ja uważam, że nie ma się co bronić przed takim domem opieki. Bo jednak my nie jesteśmy w stanie dać osobie starszej tyle uwagi i opiek na jaką zasługuje. To też my szukamy dobrego domu opieki dla naszej babci. I wtedy znajomy powiedział mi o tym domu opieki w Warszawie domseniora24/pl/ który cieszy się dobrymi opiniami. Poza tym jest on niedaleko nas więc w każdej chwili będziemy mogli babcię odwiedzić

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Dom seniora ?

Post autor: zdrowaja »

Jasne, że możemy zapisać seniora do takiego miejsca, ale nie oszukujmy się - musi on mieć przede wszystkim dobrą opiekę. A jeśli cierpi na demencję, powinny być mu zapewnione takie seniorlux/pl/Pomoce-sensoryczne-c677 pomoce sensoryczne. Dzięki temu chory dużo wolniej pogrąża się w zapomnieniu, choroba zwalnia swój przebieg.

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Dom seniora ?

Post autor: malinka »

Uważam, że warto zapisać seniora do domu opieki. Wielu ludzi starszych jest samotnych, pozostawionych samych sobie, a przecież oni potrzebują opieki, uwagi. Dlatego tutaj warto wspomnieć też na temat dom opieki jedlina zdrój Słowik rezydencja-senioralna/pl/, gdzie każdy senior spotka się z życzliwością, pomocą, miłym towarzystwem. Jest to miejsce otwarte na ludzi.

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 95
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Dom seniora ?

Post autor: Jsigowacy »

Jeśli nie jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedniej opieki naszej bliskiej osobie, dom opieki to najlepsza opcja. Ja polecam klinikaseniora/pl/oddzialy/rehabilitacja/ - jest tam moja babcia, która ma problemy z poruszaniem. Rehabilitacja przynosi naprawdę świetne efekty.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Dom seniora ?

Post autor: chorobo »

;) ;) ;)


ODPOWIEDZ