Depresja

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Depresja

Post autor: treska »

Cześć! Jestem ciekawa czy ktoś z was zmaga się z depresją i problemami? Właśnie przeczytałam na stronie wetalk/pl/blog/czy-pasja-moze-miec-terapeutyczna-moc/ że hobby ma świetny wpływ na nasze zdrowie psychiczne. Co sądzicie na ten temat?

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Re: Depresja

Post autor: Laieta40 »

Ja tutaj https://casada.pl/akupresura-zdrowie-przez-dotyk/ widziałem wiele ciekawych porad, które mogą mieć bardzo pozytywny wpływ na zdrowie psychiczne. Moim zdaniem warto tam zajrzeć. Koniecznie zaprzyjaźnij się z ich ofertą masażerów. Moim zdaniem to sprzęt najlepszy na rynku aktualnie. Nie ma nic lepszego pod tym względem.

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Depresja

Post autor: tornado »

Mnie dopadła depresja po śmierci mojej mamy ale na szczęście udało mi się zażegnać już ten problem. Uczęszczałam na terapie psychologiczna gdzie pani wytłumaczyła mi że nie zawsze muszę być na wszystkich zawołanie i do pomocy że powinnam mieć także czas tylko dla siebie. Wiadomo ze w obecnych czasach nie zawsze jest to możliwe by wygenerować czas czy opiekę dla dzieci by sobie gdzieś wyjść ale nie oznacza to iż nie mam go dla siebie mieć więc zaczęłam czytać książki. Ostatnio przerzucałam się na literaturę autora taniaksiazka/pl/autor/henryk-sienkiewicz może za dziecka nie bardzo lubiłam czytać ale aktualnie wpływa na mnie dobrze iż przypomina mi czas beztroski.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Depresja

Post autor: sofia11 »

Depresja to straszna i podstępna choroba. Mi pomagają leki i hobby. Uwielbiam tworzyć różne rzeczy. Ostatnio trafiłam na ten artykuł zrobionerecznie/pl/jak-zrobic-stroik-na-cmentarz i zrobiłam stroiki na groby moich bliskich. Teraz mam w planach zrobienie jakiegoś stoliczka do salonu. DIY zajmuje moje myśli i jakoś daję radę przetrwać najgorsze chwile.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Depresja

Post autor: irenka »

Depresja to poważna choroba. Często dotyka ona osób starszych, zwłaszcza tych, które pozostawione zostają same sobie. Dlatego ważne jest, by seniorzy niezależnie od stanu zdrowia, byli ciągle aktywizowani. Są na rynku różnego rodzaju pomoce terapeutyczne, które warto do takiej aktywizacji wykorzystać. Popatrzcie tu seniorlux/pl/Pomoce-terapeutyczne-do-aktywizacji-chorego-c618 - gry, układanki, klocki. To wszystko się przyda.

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:51 pm
Re: Depresja

Post autor: Marzena21 »

Był czas, że zmagałam się z depresją. Na szczęście jest już po i czuję się bardzo dobrze. Terapeuta zalecił mi abym wyszła do ludzi a dodatkowo podjęła się jakiegoś hobby. Pomyśłałam, że może nauczę się grać na gitarze. Mój kolega polecił mi swiatgitary/com/pl i powiem Wam, że bardzo mi się tam spodobało. Wreszcie odżyłam. Polecam i Wam.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Depresja

Post autor: lunka »

Nie wiem jak wy, ale ja mam wrażenie że coraz więcej osób zmaga się z depresją. Niestety żyjemy w ciężkich czasach, gdzie ciągle się od nas wymaga, ocenia nas.. a tak mało czasu poświęcamy dla siebie nawzajem. Ja postanowiłam z tym walczyć i zdecydowałam się na regularne wizyty u psychologa. Co prawda teraz koronawirus pokrzyżował mi plany, ale na szczęście w psychomedic.online/ dostępne są wideorozmowy ze specjalistą.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Depresja

Post autor: karinaMa »

Zgadzam się co do tego, że jeśli w porę sięgniecie po dobre wsparcie, to będziecie w stanie zdecydowanie szybciej wrócić do pełni formy umysłowej. Na przykładzie chociażby psychomedic.online/ świetnie widać, jak łatwo dzisiaj możecie zorganizować konsultacje z terapeutą. To bardzo duże ułatwienie, dlatego też powinniście już teraz przyjrzeć się temu bliżej i zdecydować o leczeniu właśnie u nich.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Depresja

Post autor: treska »

Słuchajcie, jeśli walczycie z depresją albo innymi schorzeniami, to uważam że warto udać się na wizytę do bioenergoterapeuty. Wiem jak to brzmi i że nadal wiele osób podchodzi scpetycznie do tego tematu, ale to naprawdę może wam pomóc! Wiem co mówię, bo swego czasu sama chodziłam do bioenergoterapeuta-wawa/pl i na dzień dzisiejszy czuję się świetnie.

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Depresja

Post autor: Amy9602 »

Moim zdaniem warto przy takim schorzeniu zacząć stosować olejek CBD, bo przynajmniej wyciszy, zregeneruje organizm i sprawi, że zadbamy o lepszy sen. Na bit.ly/olejki_cbd_albahemp możecie znaleźć dobrej jakości olejki CBD marki Alba Hemp.


ODPOWIEDZ