Psycholog online

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 419
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Psycholog online

Post autor: Magiee54 »

Jeżeli ktoś z was mieszka za granicą i szukacie sprawdzonego psychologa, który oferuje spotkania online, to szczerze mogę wam polecić polski psycholog berlin . Są to profesjonaliści w tej dziedzinie z wieloletnim doświadczeniem. Na pewno będą mogli wam skutecznie pomóc. Polecam serdecznie!

lunka
Posty: 334
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Psycholog online

Post autor: lunka »

To prawda, wybór psychologa wcale nie jest takim prostym zadaniem jakby mogło się wydawac. Jeżeli o mnie chodzi, to z czystym sumieniem mogę wam polecić: centrum-terapii/pl/ Promitis nie bez powodu cieszy się tak dobrą renomą.

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: Psycholog online

Post autor: Alexia »

A jak to jest z psychologiem w przypadku uzależnienia. Czy warto się wówczas do niego wybrać. Może jednak od razu kierować się na przykład do ośrodka terapii Kryształowy Płomyk. Jakie jest Wasze z danie na ten temat? Będę wdzięczna za każdą wskazówkę.

gitarka
Posty: 179
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Psycholog online

Post autor: gitarka »

Jeśli chodzi o sprawdzoną pomoc psychologiczną to bardzo dobrym i trafionym wyborem będzie poradnia psychologiczna, psychiatryczna Wrocław Empatio: http://psycholog-ms.pl/ . Piszę to z własnego doświadczenia. Jestem bardzo zadowolona z otrzymanej u nich pomocy.

Kamilla36
Posty: 87
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Psycholog online

Post autor: Kamilla36 »

Myślę, że nic nie zastąpi kontaktu twarzą w twarz pacjenta z lekarzem, a szczególnie jeśli w grę wchodzi zdrowie psychiczne. Pod adresem: https://www.facebook.com/permalink.php? ... 4106475797 jest nawet wpis, z którego można dowiedzieć się czy nasz problem może rozwiązać psychiatra.

Franczeska
Posty: 312
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Psycholog online

Post autor: Franczeska »

Gdyby kogoś z Was bardziej jednak interesowała stacjonarna konsultacja psychologiczna warszawa, to polecam wybrać się do Centrum Psychologicznego Good Life. W centrum pracuje wielu psychologów zajmujących się różnymi problemami, którzy na pewno Wam pomogą. A im szybciej poszukacie dla siebie takiego sparcia, tym lepiej :)


ODPOWIEDZ