onkologia

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
onkologia

Post autor: Danuta »

Mojemu mężowi na powiece pokazała się dziwna narośl. Lekarz rodzinny podejrzewa ze to zmiana nowotworowa. Poradźcie mi naprawdę dobrą klinikę.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: onkologia

Post autor: zezowaty »

Bardzo dobrze że szybko reagujecie, często ludzie leczą się sami różnymi maściami. Nie macie co zwlekać tylko udajcie się do poradni onkologicznej w tej klinice klinikagalena/pl/ Lekarze zadecydują o metodzie leczenia. Onkologia w tej klinice jest na wysokim poziomie. Specjaliści najwyższej klasy.

akacja56
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:53 pm
Re: onkologia

Post autor: akacja56 »

Ja ostatnio zaś widziałam, że wielu lekarzy brakuje w klinikach różnych. Mnóstwo ogłoszeń o pracę widziałam dla lekarzy na pracalekarza/pl . Jak ktoś jest tylko w tym zawodzie to warto, aby poszukał właśnie pracy w tym momencie, bo jest sporo wszędzie miejsc o różnej specjalizacji.

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: onkologia

Post autor: gosiek »

Oby to nie było nic poważnego. Jednak często okazuje się, że oprócz operacji potrzebne są jeszcze naświetlania. Skóra może na tym ucierpieć. Dlatego dobrze mieć i stosować kremy po radioterapii , który odczuwalnie złagodzi skutki naświetlania.

kamilka45
Posty: 16
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:48 pm
Re: onkologia

Post autor: kamilka45 »

Leczenie różnego rodzaju schorzeń najlepiej sprawdza się w dużych centrach medycznych. Ostatnio dużo dobrego czytałam o cmp.med/pl/cmp-wilanow-2/chirurg/ . Czasem jak nie wiemy gdzie iść to warto poszukać w sieci informacji i wybrać się w jakieś dobre miejsce.

odzywka
Posty: 8
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:47 pm
Re: onkologia

Post autor: odzywka »

Onkologia to bardzo poważny stan. Dlatego też jak zauważymy u siebie jakąś niepokojącą narośl to jedyne co nam przychodzi na myśl to rak. Ale tak być nie musi. Więc warto zasięgnąć opinii lekarza i zrobić przede wszystkim badania. I w moim przypadku okazało się, że mam zbyt wysoki poziom objętości erytrocytów. A że znalazłam tutaj lekarzebezkolejki/pl/blog/mcv-srednia-objetosc-erytrocytow-normy-wysoki-i-niski-poziom/w-1327 bardzo konkretne informacje na ten temat także wiem że nie ma się czego aż tak bać.

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: onkologia

Post autor: zdrowania »

Nikt z nas nie chce chorować, a wiele osób i tak się nie bada i nie dba o siebie. A czasem wystarczy tak niewiele. Ja paliłam nałogowo i muszę powiedzieć, że czułam się dobrze ale wyniki badań nie były już takie dobre. Diagnoza to był rak pęcherza moczowego, jedynie dobre w tym wszystkim jest to, że trafiłam w ręce specjalistów ze szpitala Mazovia którzy to dokładnie się mną już zajęli. Leczenie polegało za zastosowaniu specjalistycznego robota da Vinci.

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: onkologia

Post autor: patrycja »

To prawda, nikt nie chce chorować, zwłaszcza na nowotwory. Teraz przynajmniej raka szyjki macicy można uniknąć stosując żel papilocare w razie zakażenia hpv bo żel ten pomaga usunąć wirusa z okolic szyjki macicy

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: onkologia

Post autor: Amy9602 »

Dlatego uważam, że warto regularnie robić "przegląd" swojego ciała. Ja ostatnio wysłałam mojego męża na rezonans prostaty mrdiagnostic/pl/mrdiagnostic/uslugi/rezonans-magnetyczny-prostaty. Uparciuch nie chciał się na początku zgodzić ale później widziałam jak kamień spadł mu z serca kiedy okazało się, że wszystko jest ok.


ODPOWIEDZ